Domů » Bleskovky » Vodafone reaguje na O2: Neomezený tarif nabídneme pod 700 Kč

Vodafone reaguje na O2: Neomezený tarif nabídneme pod 700 Kč

Tuzemský O2 včera nabídl do jisté míry revoluční tarif Free, který za 749 Kč měsíčně (při úpisu na 2 roky) nabízí neomezené volání, neomezené textové zprávy a 1 GB dat. To je na české poměry nevídaná nabídka a bylo jen otázkou času, než na ni zareagují zbývající dva operátoři. Najednou to jde, že to ale trvalo.

Tisková mluvčí společnosti Vodafone nám zaslala následující oznámení, podle kterého bychom se nových tarifů měli dočkat v průběhu měsíce května; Vodafone navíc slibuje podobné podmínky jako O2, ale za ještě lepší cenu.

Stejně jako Vodafone v mnoha jiných zemích, i my uvedeme na trh neomezené tarify. Našim firemním i nefiremním zákazníkům je přineseme na konci května. Nabídka bude mimo jiné obsahovat tarif s neomezeným voláním  a neomezenými SMS do všech sítí společně s 600 MB datovým tarifem bez dotovaného telefonu za cenu nižší než 700 Kč. Navíc stále budeme našim zákazníkům přinášet dotované přístroje a to v ceně již od jedné koruny. Další dobré zprávy pro zákazníky přineseme během května.

Vodafone při této příležitosti rovněž spustil speciální webovou stránku, skrze kterou se mohou zájemci registrovat pro zasílání novinek o chystaných tarifech.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

13 komentářů

 1. Jenom nevim, jak na to mam reagovat – jestli byt rad, nebo spis nas.anej, ze kdyz to doted neslo, tak jaktoze najednou mavnutim kouzelneho proutku to jde bezproblemu. Zatim se klonim spis k variante b) a pokud tady prijde novy oprator a ceny bude met stejne, tak prejdu okamzite uz jen z principu…

  • Sladislav (neregistrovaný)

   Tak tak, ja odejdu k novemu operatorovi i kdyby to mel drazsi.

  • Mno, mozna se nacekate… Ono totiz tohle soucasne snizeni cen novemu operatorovi rozhodne nenahrava.

  • Velda (neregistrovaný)

   Co nenahrává, ono to je dokonce mířeno proti němu. :-)

 2. d456 (neregistrovaný)

  Nazývat „Neomezený“ tarif který má 600MB FUP je poněkud zavádějící.

  • Přesně tak, pro mne je to třeba málo. Potřebuji cca 1GB na svůj běžný provoz.

 3. Honza (neregistrovaný)

  600 MB je proklatě málo, pokud se bude někdo chtít dostat na lepší čísla, tak bude muset na marketingovou cenu (tipuji 699 Kč) zapomenout a pořádně připlatit. Ve zprávě VF není nic o úvazku, takže to vidím tak, že bude na dva roky nebo další příplatek podobně jako u O2. V tomhle světle to už tak krásně nevypadá a na dva roky by se v současné situaci uvazoval pouze jedinec s duševním pohnutím nebo přecházející z jiného tarifu.

 4. Sladislav (neregistrovaný)

  Presne tak, 600 MB je na nic. 1GB je jen tak tak.

 5. Jsem smutný – jsme přece specifický trh a na takto přehnaně levných tarifech naši operátoři nemohou přežít. Všichni zkrachují, to si od nás nezaslouží :-(

 6. Mahas (neregistrovaný)

  zase z nas delaji pitomce, jen mensi … Proc muzete v Rakousku, pri jejich nakladech na mzdy mit vpravde neomezeny tarif za 20 Euro s 3 GB FUP ? Dle meho je presne castka 400-450 kc s volanim a SMS zdarma a minim 1 GB mesicne FUP neco, co bych nazyval neomezenym internetem… ne za 750 kc nebo 699 kc, sorry, ale data budou hrat cim dal vetsi roli… Klidne se „smirim“ s 300 volnymi minutami a SMS zdarma pri cene s netem za 450 kc, ale nevim, kdo mi to nabidne :-)

 7. Martin P. (neregistrovaný)

  Přesné parametry ještě neznáme , ale pro mě to je relativně zklamání tím 600MB FUPem. 600MB je málo a příplatek další mega nebo giga je relativně drahý. Takže zasahuje do ceny jiných tarifů.

  Stručně řečeno ať bych u VF vzal dnes Férový tarif + net, nebo ten budoucí „flatový“. Tak bych platil jen o několik set víc a nevolal bych víc jen měl horší FUP.

  Je to škoda když to vypadá, že už druhá generace tarifů horší než ta před tím. Ale ukazujete na to jak někdo už upozornil, že operátoři nezlevňují. Jen dávají služby navíc, ale nechtějí aby uživatel platil méně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).