Domů » Bleskovky » Vodafone reaguje na O2: Neomezený tarif nabídneme pod 700 Kč

Vodafone reaguje na O2: Neomezený tarif nabídneme pod 700 Kč

Tuzemský O2 včera nabídl do jisté míry revoluční tarif Free, který za 749 Kč měsíčně (při úpisu na 2 roky) nabízí neomezené volání, neomezené textové zprávy a 1 GB dat. To je na české poměry nevídaná nabídka a bylo jen otázkou času, než na ni zareagují zbývající dva operátoři. Najednou to jde, že to ale trvalo.

Tisková mluvčí společnosti Vodafone nám zaslala následující oznámení, podle kterého bychom se nových tarifů měli dočkat v průběhu měsíce května; Vodafone navíc slibuje podobné podmínky jako O2, ale za ještě lepší cenu.

Stejně jako Vodafone v mnoha jiných zemích, i my uvedeme na trh neomezené tarify. Našim firemním i nefiremním zákazníkům je přineseme na konci května. Nabídka bude mimo jiné obsahovat tarif s neomezeným voláním  a neomezenými SMS do všech sítí společně s 600 MB datovým tarifem bez dotovaného telefonu za cenu nižší než 700 Kč. Navíc stále budeme našim zákazníkům přinášet dotované přístroje a to v ceně již od jedné koruny. Další dobré zprávy pro zákazníky přineseme během května.

Vodafone při této příležitosti rovněž spustil speciální webovou stránku, skrze kterou se mohou zájemci registrovat pro zasílání novinek o chystaných tarifech.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments