Domů » Bleskovky » Vodafone reaguje na O2: Neomezené volání pro předplacené karty

Vodafone reaguje na O2: Neomezené volání pro předplacené karty

Vodafone reaguje na nedávnou nabídku operátora O2, který zavedl neomezené volání také pro předplacené karty. Umožní jim to od pondělí 20. května za poplatek 20 Kč nové balíčky s názvy Neomezené volání do sítě na den a Nonstop víkend. Vodafone tak vychází vstříc všem zákazníkům s předplacenými kartami. Ti uskuteční až tři čtvrtiny hovorů právě do vlastní sítě a volají spíše nepravidelně. Mohou si tak balíčky libovolně skládat a volat neomezeně v síti, kdy chtějí. Oba balíčky je nyní možné aktivovat ke všem předplaceným kartám včetně speciálních edic.

Jak službu aktivovat?

Balíček Neomezené volání do sítě na den si mohou zákazníci aktivovat za cenu 20 korun vč. DPH prostřednictvím Hlasové samoobsluhy, Internetové samoobsluhy nebo pomocí SMS ve tvaru VOLANI VF DNES 1234 na číslo 7700 (1234 nahradí zákazník svým heslem do Samoobsluhy). O aktivaci balíčku zákazníka během několika minut informuje SMS a od jejího doručení je balíček platný do půlnoci téhož dne.

Balíček Nonstop víkend vychází z oblíbeného produktu Nonstop víkend pro Divokou kartu, který si nyní zákazníci mohou nově aktivovat ke všem předplaceným kartám jen za cenu 20 korun vč. DPH. Aktivaci mohou provést stejným způsobem, pouze v případě, že si zvolí SMS, bude ve tvaru VIKEND A 1234 na číslo 7700 (1234 nahradí zákazník svým heslem do Samoobsluhy). Během několika minut pak obdrží potvrzující SMS o aktivaci služby, která platí od páteční do nedělní půlnoci.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Kartel, nic jiného se říct nedá.. dřív to nešlo, a ted najednou operator od operatora…

    Jedine co mi chybi jsou rozumna data za rozumne penize..

  2. Hm. to moc nereagují, když nabízí jen volání do vlastní sítě..

    IMHO pro většinu lidí zbytečná služba, která hezky vypadá na papíře..

  3. Luboš (neregistrovaný)

    Vyhody volani pouze ve vlastni siti?hm,hm,ne,ne,tohle nevyuziju..do vsech siti urcite a kdyz poplatek,tak zadny.Provolam mesicne tak 20 minut,ale sms poslu tak 300_400.Bral bych volani do vsech siti maximalne za 2,50 ,sms za 1 Kc a vyhodny roaming do zony 1.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).