Domů » Bleskovky » Vodafone pro 300 nejrychlejších nabízí telefon Smart 4 mini s předplacenkou za výhodnou cenu

Vodafone pro 300 nejrychlejších nabízí telefon Smart 4 mini s předplacenkou za výhodnou cenu

Vodafone si před víkendem připravil speciální akci pro 300 nejrychlejších, ve které na svém e-shopu nabízí smartphone Smart 4 mini společně s předplacenou kartou (Karta pro partu) s kreditem 300 Kč za výhodnou cenu 1 777 Kč. Standardní cena tohoto telefonu pro nenáročné je přitom 1 877 Kč. Akce končí do vyprodání zásob (300 kusů), každý zákazník si na svůj zákaznický účet může koupit maximálně tři balíčky.

U Karty pro partu platíte za minutu volání do všech sítí 3,50 Kč, SMS je za 1,90 Kč a nastavit si dále lze 4 Vodafone čísla, na která budete volat za 1,90 Kč/minutu.

  

Vodafone Smart 4 mini nabízí čtyřpalcový dotykový displej, dual-core procesor s taktem 1,3 GHz a Android 4.2.2. Ve výbavě dále najdete 512 MB operační paměti RAM, Wi-Fi, 3G/HSPA+ nebo 3,2 MPx fotoaparát.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).