Sledujte nás na YouTube

Vodafone pro 300 nejrychlejších nabízí telefon Smart 4 mini s předplacenkou za výhodnou cenu

Vodafone si před víkendem připravil speciální akci pro 300 nejrychlejších, ve které na svém e-shopu nabízí smartphone Smart 4 mini společně s předplacenou kartou (Karta pro partu) s kreditem 300 Kč za výhodnou cenu 1 777 Kč. Standardní cena tohoto telefonu pro nenáročné je přitom 1 877 Kč. Akce končí do vyprodání zásob (300 kusů), každý zákazník si na svůj zákaznický účet může koupit maximálně tři balíčky.

U Karty pro partu platíte za minutu volání do všech sítí 3,50 Kč, SMS je za 1,90 Kč a nastavit si dále lze 4 Vodafone čísla, na která budete volat za 1,90 Kč/minutu.

  

Vodafone Smart 4 mini nabízí čtyřpalcový dotykový displej, dual-core procesor s taktem 1,3 GHz a Android 4.2.2. Ve výbavě dále najdete 512 MB operační paměti RAM, Wi-Fi, 3G/HSPA+ nebo 3,2 MPx fotoaparát.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *