Domů » Bleskovky » Vodafone připravil speciální nabídku pro zákazníky nad 60 let

Vodafone připravil speciální nabídku pro zákazníky nad 60 let

Operátor Vodafone přichystal speciální Nabídku 60+ pro všechny, kteří dosáhli šedesátky a chtějí si život i nadále naplno užívat. Zákazníci si mohou vybrat mezi tabletem s mobilním internetem, tarifem s volnými minutami do všech sítí s extra slevou na nový smartphone či předplacenou kartu s neomezeným voláním.

Zákazníci nad 60 let si mohou pořídit tablet Vodafone Tab speed 6 s mobilním internetem v objemu 4 GB dat na měsíc. Zákazník při pořízení zaplatí 1 Kč za tablet. Poté měsíčně platí 329,12 Kč, z toho 80 Kč činí splátka tabletu a 249,12 Kč datový tarif. Tablet bude splacen po 24 měsících a jeho majitel ušetří 1 656 Kč.

VodafoneSenior

Pro zákazníky má operátor připravené také speciální hlasové řešení, kdy si mohou zvolit mezi předplacenou kartou nebo měsíčním tarifem s volnými jednotkami. Tarif obsahuje 50 volných minut do všech sítí, neomezené SMS v síti a 50 MB dat. Minuta hovoru nad rámec jednotky činí 3,49 Kč/min a SMS do jiných sítí 1,51 Kč.

K tarifu Vodafone dále nabízí extra slevu 500 Kč na smartphone Vodafone Smart Prime 7. Při pořízení zákazník zaplatí 377 Kč, následně po dobu 24 měsíců hradí 100 Kč. Předplacená karta nabízí neomezené volání v síti Vodafonu za 74,25 Kč měsíčně, cena volání na vybraná 4 čísla je 1,90 Kč a na ostatní čísla 3,49 Kč, SMS vychází na 1,90 Kč (ceny jsou včetně DPH).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments