Vodafone představil výhodné volání pro rodiny a datovou SIM za výhodnější cenu

Vodafone navazuje na nabídku „Tarif pro dítě zdarma“ a představuje tarif pro partnera se slevou dvě stě korun. Tarif „Red do sítě pro partnera“ může zákazník pořídit komukoliv blízkému za 299 korun. Pro ty, kdo si chtějí pořídit ke své SIM kartě druhou datovou kartu, připravil Vodafone datový tarif s názvem „Data za super cenu“, se kterým zákazník získá 500 MB dat za 90 korun měsíčně. Vánoční nabídku si mohou pořídit noví i stávající zákazníci od 11. listopadu do konce ledna.

Red do sítě pro partnera

Zákazník získá za 299 korun měsíčně neomezené volání a SMS v síti Vodafone, 130 minut na volání do ostatních sítí a 150 MB dat. Red do sítě pro partnera může pořídit komukoliv blízkému každý, kdo používá, nebo si aktivuje, tarif s minimálním měsíčním plněním 690 Kč. Standardní cena tarifu Red do sítě je 499 Kč.

Tarif Red do sítě pro partnera lze kombinovat s Tarifem pro dítě zdarma a ušetřit měsíčně i několik sto korun, například:

Tříčlenná rodina – pořídí-li si otec tarif Red za 699 korun, může pořídit manželce tarif Red do sítě pro partnera za 299 korun a dítěti Tarif pro dítě zdarma => rodina tak zaplatí měsíčně dohromady 998 korun, čímž ušetří každý měsíc 512 korun.

500 MB za 90 Kč

Zákazníci získají 500 MB dat měsíčně za 90 korun, se kterými budou moct už brzy využít vysokorychlostní Turbo Internet* v prvních regionech. Tarif si může pořídit každý, kdo používá, nebo si aktivuje některý z tarifů s minimálním měsíčním plněním 249 korun. Nabídka platí se smlouvou na 2 roky.

Karta pro partu

Pro zákazníky s předplacenou kartou Vodafone již začátkem října připravil Kartu pro partu, se kterou si mohou čtyři blízcí volat v síti Vodafone za 1,90 Kč.

Firemní zákazníci

Firemním zákazníkům Vodafone přináší výhody po celý rok, pro období Vánoc si pro ně přichystal například slevu na chytré telefony, nebo tablety ve výši 500 či 1 000 Kč podle výše měsíčního úvazku.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku