Domů » Bleskovky » Vodafone po vzoru BleskMobil začal nabízet předplacenku s voláním za 2,50 Kč

Vodafone po vzoru BleskMobil začal nabízet předplacenku s voláním za 2,50 Kč

Vodafone od dnešního dne rozšiřuje svoji vánoční nabídku, kterou zřejmě reaguje na kreditový tarif BeskMobilu (O2). Zákazníci, kteří si pořídí, nebo již pořídili, předplacenou kartu s názvem Vodafone karta bez limitu mohou od 1. prosince volat za zvýhodněnou cenu také do sítí ostatních operátorů. Za minutu hovoru nově zaplatí 2,50 Kč vč. DPH.  Do sítě Vodafonu mohou i nadále volat až hodinu jen za 7 Kč vč. DPH. Zákazníci, kteří si Vodafone kartu bez limitu pořídí a aktivují do 31. ledna 2013, získají navíc zdarma 100 SMS do všech sítí na jeden měsíc. 

Cena předplacené Vodafone karty bez limitu je 200 korun, zákazník získá kredit ve stejné výši. Cena volání 2,50 Kč za minutu mimo síť Vodafone platí do 31. ledna, poté bude uplatňována sazba 3,50 Kč vč. DPH za minutu. Nabídka volání do vlastní sítě až hodinu za 7 korun je však časově neomezena. Kartu lze zakoupit do 31. ledna 2013 nebo do vyprodání. Získání a udržení výhodných sazeb není podmíněno dobitím kreditu. 

Kromě toho mohou všichni stávající i noví zákazníci, kteří mají aktivní předplacenou Divokou kartu, od 1. do 31. prosince během víkendů volat do sítě Vodafonu jen za 1,50 Kč vč. DPH. Nabídka je zákazníkům aktivována automaticky. 

Další výhody předplacených karet Vodafonu

  • platnost kreditu po dobu 10 měsíců
  • zákaznická linka je zcela zdarma 24 hodin denně 7 dní v týdnu
  • zákazníci si mohou dobíjet kredit více než deseti způsoby na tisíci místech v ČR
  • na předplacené kartě lze aktivovat stejné služby jako u tarifů – neomezené SMS nebo vyšší datový tarif
  • možnost využívání Internetové samoobsluhy i aplikace Můj Vodafone

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Zase hura akce. Kdyby radeji rovnou vydali predplacenku s volanim za 3,5 Kc do vsech siti naporad. Blesk bohuzel nema blokovani internetu a e-maily do SMS, takze k nemu nemuzu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).