Domů » Bleskovky » Vodafone na KVIFFu: Pláž s bohatým programem i mobilní aplikace pro všechny platformy

Vodafone na KVIFFu: Pláž s bohatým programem i mobilní aplikace pro všechny platformy

Operátor Vodafone je již podeváté jedním z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a letošní ročník odstartuje hvězdnou Vodafone Star Party na Vřídelní kolonádě. Ani tento rok nebude chybět oblíbená Vodafone pláž s bezplatnou LTE Wi-Fi sítí. Vodafone dále nabídne nabídne mobilní aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2015 s kompletním programem festivalu a možností rezervace lístků prostřednictvím chytrého zařízení, a pozor, letos poprvé bude k dispozici i pro Windows Phone.

Vodafone pláž letos se spoustou novinek

Populární Vodafone pláž je každoročně vyhledávaným místem odpočinku mezi filmovými projekcemi. Návštěvníci zde mohou zdarma surfovat na rychlém LTE internetu, pořídit si selfie u fotostěny, zaplavat si nebo soupeřit s ostatními v závodech na lodích. Obří zahajovací večírek Vodafone Star Night tento pátek od 22:30 bude v režii francouzského DJ Uppermost a zástupců českého Radia Wave. Vstupenkou na akci na Vřídelní kolonádě je červená rtěnka na rtech nebo motýlek na krku.

Centrem pláže bude Vodafone maják, kde operátor nabídne k vyzkoušení a zapůjčení telefony a tablety s LTE, soutěže o atraktivní ceny a automat na výhry. Všichni zákazníci Vodafonu zde získají bezplatné navýšení datového limitu. Dopravu po Karlových Varech zajistí červené Velotrixy. Jejich součástí je tablet s oficiální rezervační aplikací KVIFF Guide a brožurka se soutěžním kvízem. Za vyplněný kvíz dostanou účastníci festivalu minci do automatu na výhry.

Na burger, jogurtovou zmrzlinu nebo něco dobrého k pití bude návštěvníky lákat chill out zóna v Café del Vodafone. Mezi živé palmy se může posadit až 60 zájemců, kterým Vodafone představí technologii bezdrátového internetu.

Mobilní aplikace pro filmové nadšence

Pro filmové nadšence má Vodafone připravenou aplikaci KVIFF Guide 2015, která nabídne všechny podstatné informace od programu kinosálů přes podrobnosti o doprovodném programu až po mapku prostoru. Vstupenky na projekce lze rezervovat skrze aplikaci nebo SMS. KVIFF Guide bude ke stažení ještě před zahájením festivalu také na této microsite a to pro Android, iOS a letos poprvé i pro Windows Phone.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog
Chystáte se letos na KVIFF? Pak vám nesmí chybět mobilní aplikace :)

Na své si přijdou také fanoušci rostoucí sociální platformy Periscope, která nově představila zpětné přehrávání starších přenosů. Vodafone přes ni bude streamovat živé videoreportáže, záběry z Vodafone akcí, krátké rozhovory s celebritami nebo soutěže.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).