Domů » Bleskovky » Vodafone odhalil ceny iPhone 4S: Příliš výhodné nejsou

Vodafone odhalil ceny iPhone 4S: Příliš výhodné nejsou

Český Vodafone dnes odhalil své plány ohledně páteční premiéry nového telefonu iPhone 4S. Zatímco loni původní „čtyřku“ ve volném prodeji nabídl za výhodnou cenu, letos nasadil částku podstatně vyšší, než za jakou je dostupný například v oficiálním českém Apple Store (16 277 Kč vs. 14 490 Kč u 16GB varianty – srovnání cen). Při úpisu na minimálně 6 měsíců už jsou ceny zajímavější a pokud provoláte alespoň 277 Kč za měsíc, můžete 16GB variantu získat za 14 077 Kč. Bez úvazku se vám ale vyplatí koupit jej v Apple Store nebo v některém z e-shopů, tady nabídka Vodafone příliš vstřícná není. Počkejme si také, s jakými nabídkami na pátek přijde T-Mobile a O2.

-

Zákazníci Vodafonu si budou moci od dnešního poledne předobjednat nový iPhone 4S. První zákazníci budou mít telefon v ruce krátce po půlnoci 28. října, kdy Vodafone zahájí prodej ve třech prodejnách v Praze, Brně a Ostravě. Ve stejný okamžik bude spuštěn i prodej na e-shopu Vodafonu. Vodafone bude nabízet iPhone 4S ve variantách 16 GB a 64 GB a v černé i bílé barvě. „Těší nás, že můžeme dlouho očekávaný nový iPhone 4S přinést zákazníkům tak záhy po jeho představení,“ říká Michal Janda, manažer oddělení telefonů u Vodafonu.

Kam si mohou zákazníci o půlnoci 28. října přijít pro iPhone 4S:
– Praha, Václavské náměstí
– Brno, Masarykova
– Ostrava, Zeyerova 

Pro ty, kteří si přijdou na nový iPhone 4S počkat v noci před některou z otevřených prodejen, přichystá Vodafone malé občerstvení v podobě jablek a horkého jablečného džusu na zahnání zimy. Prvních sto půlnočních nakupujících v každém obchodě získá navíc praktický dárek, rukavice umožňující ovládání chytrého telefonu, díky nimž si uživatel může svůj smartphone s kapacitním displejem pohodlně užít i v zimě.

-

Zákazníci, kteří do prodejny přinesou svůj starý mobil k recyklaci, mohou dostat voucher na slevu 500 korun na nový telefon iPhone 4S  a navíc ekologickou tašku – síťovku. Poukázku se slevou mohou využít stávající zákazníci, kteří mají nárok výměnu telefonu po dvou letech, a noví zákazníci, kteří si pořídí minimálně dvacetiminutový hlasový balíček. Nabídka platí do vyčerpání zásob poukázek.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

 1. S tím MMP 477 nevypadá zas tak špatně ta cena.naštěstí u vodafone se musí platit jen půl roku.stejně mě vyšel minulý rok Iphone 4.

 2. MoB (neregistrovaný)

  No tak tak sleva je opravdu velmi symbolická. Ostatně Vodafone přece není žádný sprostý prodavač telefonů, že jo. Aspoň teda ten náš, český… LOL, LOL a ještě jednou LOL.

 3. Vodafone je čím dál horší v nabídce dotovaných telefonů.

 4. ale jo, uzivatele to dotujou slusne :d

 5. poterienko (neregistrovaný)

  3GS 8GB? Není to tisková chyba ze strany VF? Nebo se snaží vyprodat sklady?

  • není to chyba, Vodafone tento model doprodává.

  • Není to chyba, tedy to zařazení do ceníku, Apple jej ponechává v distribuci, se smlouvou za NULA dolarů (zkrátka ten vymodlený levnější iPhone). Tady pak Vodafone má v ceníku dost výraznou „chybu“.

  • poterienko (neregistrovaný)

   uni: Počkej neměl být ten levný iPhone 4 8GB? Kdyby ten byl za 9377kč, to by jim lidi utrhli ruce. Bohužel 3GS už má dneska poněkud šílený displej…

 6. Adam (neregistrovaný)

  Hrůza jak nás škubou lidi konečně dejde někdo dobrej návrh jak tomu zabránit já to totiž nevím,nějáke petice tady na smartmanii nebo mobilmanii by tomu nepomohly? Vláda taky nato sere je vidět že je to netrapí a mastí si nikde kapsu plnou peněz, to nakonec dopadnem jak řecko a iPhone bude eště více vysnělejší,nechápu jakým právem chce na samostatným prodeji telefonu u nás vidělat operátor, myslím že ve světě to plati dej mu telefon at volá=pak za to utrací peníze.

  • Moc koukáš na zprávy, tady ti žádná petice nepomůže. A proč by na to vláda nemohla kašlat? Co jim je do toho za kolik kdo co prodává? Teď mi řekni proč by nemohl operátor vydělávat na prodeji telefonu? Ano ve světě funguje že dostaneš k paušálu telefon za lepší cenu než u nás, ale u nás je vše dražší oproti světu (až na pár drobností) tak co pořád řešíte? Máte na to? Ne? Tak máš smůlu..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).