TOPlist

Vodafone odhalil ceny iPhone 4S: Příliš výhodné nejsou

Český Vodafone dnes odhalil své plány ohledně páteční premiéry nového telefonu iPhone 4S. Zatímco loni původní „čtyřku“ ve volném prodeji nabídl za výhodnou cenu, letos nasadil částku podstatně vyšší, než za jakou je dostupný například v oficiálním českém Apple Store (16 277 Kč vs. 14 490 Kč u 16GB varianty – srovnání cen). Při úpisu na minimálně 6 měsíců už jsou ceny zajímavější a pokud provoláte alespoň 277 Kč za měsíc, můžete 16GB variantu získat za 14 077 Kč. Bez úvazku se vám ale vyplatí koupit jej v Apple Store nebo v některém z e-shopů, tady nabídka Vodafone příliš vstřícná není. Počkejme si také, s jakými nabídkami na pátek přijde T-Mobile a O2.

-

Zákazníci Vodafonu si budou moci od dnešního poledne předobjednat nový iPhone 4S. První zákazníci budou mít telefon v ruce krátce po půlnoci 28. října, kdy Vodafone zahájí prodej ve třech prodejnách v Praze, Brně a Ostravě. Ve stejný okamžik bude spuštěn i prodej na e-shopu Vodafonu. Vodafone bude nabízet iPhone 4S ve variantách 16 GB a 64 GB a v černé i bílé barvě. „Těší nás, že můžeme dlouho očekávaný nový iPhone 4S přinést zákazníkům tak záhy po jeho představení,“ říká Michal Janda, manažer oddělení telefonů u Vodafonu.

Kam si mohou zákazníci o půlnoci 28. října přijít pro iPhone 4S:
– Praha, Václavské náměstí
– Brno, Masarykova
– Ostrava, Zeyerova 

Pro ty, kteří si přijdou na nový iPhone 4S počkat v noci před některou z otevřených prodejen, přichystá Vodafone malé občerstvení v podobě jablek a horkého jablečného džusu na zahnání zimy. Prvních sto půlnočních nakupujících v každém obchodě získá navíc praktický dárek, rukavice umožňující ovládání chytrého telefonu, díky nimž si uživatel může svůj smartphone s kapacitním displejem pohodlně užít i v zimě.

-

Zákazníci, kteří do prodejny přinesou svůj starý mobil k recyklaci, mohou dostat voucher na slevu 500 korun na nový telefon iPhone 4S  a navíc ekologickou tašku – síťovku. Poukázku se slevou mohou využít stávající zákazníci, kteří mají nárok výměnu telefonu po dvou letech, a noví zákazníci, kteří si pořídí minimálně dvacetiminutový hlasový balíček. Nabídka platí do vyčerpání zásob poukázek.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku