Domů » Bleskovky » Vodafone má aktuálně problémy se sítí v celé České republice

Vodafone má aktuálně problémy se sítí v celé České republice

Síť operátora Vodafone zaznamenává v těchto chvílích výrazné výpadky služeb po celé České republice. Spousta čtenářů nás na e-mailu informovala o náhlé nedostupnosti a problémy s příjmem signálu. Vodafone se k celé situaci již vyjádřil na Twitteru a aktuálně pracuje na co nejrychlejší nápravě.

 

Aktuálně se mohou někteří naši zákazníci z technických důvodů setkat s potížemi se signálem. Víme o tom a ujišťujeme vás, že pracujeme na co nejrychlejší nápravě. Všem zákazníkům, které komplikace postihly, se velice omlouváme. O dalším vývoji vás budeme informovat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).