Domů » Bleskovky » Vodafone vylepšil nabídku pro mladé, nově je k dispozici předplacenkový tarif Karta 26

Vodafone vylepšil nabídku pro mladé, nově je k dispozici předplacenkový tarif Karta 26

Vodafone se rozhodl přenést vlastnosti oblíbeného tarifu pro mladé i majitelům předplacených karet. Balíčky ke kartě za zvýhodněné ceny pro mladé doplní v nabídce výhodný tarif bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu. Obě řešení bude Vodafone propagovat pod názvem Karta 26 a Tarif 26 v nové kampani s mottem: „Nečekám. Žiju.“ Nově si tedy mladí mohou vybrat mezi předplacenou kartou či tarifem. K Tarifu 26 lze navíc do 15. listopadu 2015 získat extra slevu 500 Kč na kterýkoli telefon z LTE portfolia. 

Jednou z výhod nové Karty 26 pro mladé je možnost volby – zákazníci si budou moci vybrat, jestli chtějí za zvýhodněnou cenu využívat data a SMS, nebo volání, anebo obojí současně. Ti, kdo upřednostňují volání, získají za 149 Kč měsíčně balíček neomezeného volání v síti a 100 volných minut do ostatních sítí.  Zájemci o data a SMS si za 100 Kč měsíčně mohou aktivovat balíček 500 MB dat pro připojení k internetu a neomezené SMS v síti.

Exkluzivní nabídku pro mladé bude možné získat v e-shopu i na prodejnách Vodafonu. V obou případech bude nutné doložit věk (maximálně 26 let). Nabídku mohou využít i stávající zákazníci Vodafone.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. anonym (neregistrovaný)

    kdo jako pouziva z mladych tolik volani a sms? ja odeslu tak 2 smsmy mesicne, volam tak 10minut ale prostahuju min 5GB mesicne

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).