Domů » Bleskovky » Vlajkové Motoroly dostávají nový Mod: tiskárnu instantních snímků Polaroid

Vlajkové Motoroly dostávají nový Mod: tiskárnu instantních snímků Polaroid

Společnost Lenovo představila nové modulární příslušenství pro své vlajkové smartphony řady Moto Z. Jmenuje se Polaroid Insta-Share Printer a jak název napovídá, jedná se o mobilní tiskárnu instantních snímků Polaroid.

Modul udělá na zádech telefonu poměrně výraznou bouli, do které se vejde speciální papír Zero-Ink o rozměrech 2 × 3 palce. Mini tiskárna zvládá tisknout fotografie nejen z úložiště telefonu, ale i z aplikací Facebook, Instagram a Fotky Google, před samotným tiskem je na něm možné aplikovat filtry, rámečky či text.

Lenovo bude prodávat Polaroid Insta-Share Printer za 200 dolarů, tedy asi 4 400 korun bez DPH. Prodej v USA startuje již zítra, o dostupnosti v Evropě zatím nemáme žádné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).