Domů » Bleskovky » Vlajková loď Sony Sirius a tablet Castor budou představeny na MWC (spekulace)

Vlajková loď Sony Sirius a tablet Castor budou představeny na MWC (spekulace)

Sony včera na tiskové konferenci při veletrhu CES představilo atraktivní model Xperia Z1 Compact, který nabízí velmi výkonné hardwarové parametry zabalené do kompaktního těla. Většina ostatních výrobců své zmenšené varianty vlajkových lodí vždy trochu „ořezala“ na výbavě, Sony se ale vydalo vlastní cestou.

Twitter kanál @evleaks nyní informoval, že Sony na Mobile World Congressu v Barceloně představí novou vlajkovou loď s kódovým označením Sirius. Ta nabídne 5,2″ Full HD displej, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 (novější typ MSM8974AB) s taktem 2,3 GHz pro každé jádro, 2 GB RAM a špičkový fotoaparát.


Kompaktní Xperia Z1 Compact

Starší spekulace sice napovídaly, že by Sirius mohla nabídnou nejnovější čip Snapdragon 805 a zobrazovací panel s rozlišením 1440 x 2560 px (s touto zprávou dokonce přišel přímo @evleaks), ale nejnovější indície napovídají, že se dočkáme o něco „slabší“ výbavy.

Kromě toho Sony na MWC má představit také nový tablet s kódovým označením Castor. O něm se toho zatím příliš mnoho neví, tedy až na to, že jej také bude pohánět 2,3GHz Snapdragon 800 a chybět mu nebude ani podpora LTE sítí. Můžeme očekávat, že Sony obě novinky vybavý voděodolným tělem, stejně jako to udělalo u současných modelů. Připomínáme, že Mobile World Congress začíná 24. února a pokud se Sony bude držet pravidla z let minulých, měla by se tisková konference konat den před zahájením kongresu, ted v neděli 23. února.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments