HTC One/M7 na novém renderu: Bude takto vypadat nová vlajková loď?

O chystané vlajkové lodi HTC slýcháme už hodně dlouho a vzhledem k blížícímu se odhalení (19. února) se objevuje čím dál více rozličných informací. Oproti původnímu očekávání se nakonec zařízení nejspíše nebude prodávat pod názvem HTC M7, nýbrž zcela jednoduše jako HTC One. Nad finálním vzhledem však na rozdíl od názvu stále visí velký otazník a možná nakonec bude něco pravdy i na úplně prvním renderu, který se ve spojitosti s tajuplným zařízením objevil. Ten velmi nápadně připomíná zadní stranu iPhone 5, ačkoliv tentokrát se na ní už nachází i obrazovka a tím se podobnost trochu maže. Hned několik aspektů však poukazuje na to, že skutečná podoba bude nakonec odpovídat spíše dalším uniklým snímkům.

 

Podezření vzbuzují tlačítka vespod displeje, kde veprostřed místo chybějící klávesy pro vyvolání naposledy spuštěných aplikací najdeme logo HTC. Nabízí se sice možnost, že po stisknutí se objeví tradiční nabídka přepínání mezi spuštěnými programy, avšak logika věci by v tomto případě unikala. Dalším zajímavým faktorem je datum a místo na hodinách s počasím, které zdobí domovskou obrazovku. Na nich je uvedeno datum 19. února a místo Londýn, což odpovídá času a lokaci chystaného oficiálního představení. Pokud si to tedy shrneme, finální podoba HTC One toto s nejvyšší pravděpodobností opravdu není a věrohodněji působí až výše uvedená série fotografií, u kterých nemáme tolik důvodů pochybovat o pravosti. Nechme se překvapit, 19. února bude nová vlajková loď oficiálně představena a naše redakce vám přinese aktuální informace přímo z tiskové konference v Londýně.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku