Domů » Bleskovky » Vivo X7 poodhaluje svou podobu: Nabídne ideální parametry

Vivo X7 poodhaluje svou podobu: Nabídne ideální parametry

U nás nepříliš rozšířená značka Vivo, kterou vlastní gigant BBK Electronics (více informací) chystá na trh uvést další model. Je jím Vivo X7, který právě schválila čínská certifikační autorita TENAA.

Zatímco parametry už známé jsou, samotná podoba zařízení nikoliv. Nový stroj přijde s osmijádrovým procesorem Snapdragon 652 od americké společnosti Qualcomm, kterému bude sekundovat grafický čip Adreno 510, velkým Full HD displejem o velikosti 5,2 palců, 64GB úložištěm a 4GB RAM pamětí. Navíc se očekává 16Mpx hlavní fotoaparát a 13Mpx selfie kamerka.

1466933166_697_Published-real-photos-of-the-smartphone-Vivo-X7
Takto by mělo nové Vivo X7 vypadat

Rozměry a váha jsou průměrné. Zařízení má 147,3 mm na výšku, 71,85 mm na šířku a tloušťka je 7,24 mm s váhou 151 gramů, přičemž telefon bude dostupný v barvě zlaté, růžové, růžově zlaté a champagne gold (světle zlatá) . Baterie bude mít kapacitu 2930 mAh, což je opět na takto velké zařízení průměr. Škoda jen staršího Androidu v podobě 5.1 Lolipop, snad se model dočká brzké aktualizace. K oficiálnímu odhalení dojde 30. června.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

4 komentářů

  1. Redakce: Ten gigant je BBK Electronics, nikoli OnePlus:)
    A článek vznikl proč vlastně, společnost zde nepůsobí, neznáme podobu, neznáme cenu, neznáme kdy to bude mít aktuální OS….takových je v číně miliarda ne?

  2. Na jaké stránce se dozvím kolik to stojí projížděl jsem hodně stránek a nikde nic co bych chtěl vědět :/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).