Domů » Články » Víte, na čem pracuje vítěz soutěže Apple Design Award?

Víte, na čem pracuje vítěz soutěže Apple Design Award?

Po roční přestávce se 15. června do Prahy opět vrací největší konference pro mobilní nadšence ve střední Evropě, mDevCamp. Návštěvníci mají šanci osobně se setkat s autory slavných světových i českých aplikací, sledovat přednášky světových špiček, účastnit se workshopů a potkat tisíc lidí z celé Evropy. Vystoupí vítěz Apple Design Award Ján Ilavský, můžete se těšit i na řečníky z Pinterest, Google, Microsoftu, Gamee, Jet.com nebo Ibotta. Registrace právě začala a do konce dubna lze zakoupit zlevněné early bird vstupenky.

Pražské kongresové centrum bude 15. června centrem budoucnosti mobilních aplikací. Na mDevCamp 2018 se do Prahy sjedou přednášející z celého světa, od Prahy až po Bogotu. Konference, která se letos koná již po sedmé, je zaměřena na app architekty, vývojáře, designery, produktové manažery či kohokoli, kdo chce nahlédnout do zákulisí světa mobilů.

Po roční přestávce jsme se rozhodli udělat mDevCamp ještě větší a ještě víc mezinárodní,‟ říká jeden z organizátorů Michal Šrajer. „Soustředili jsme se nejen na špičkové přednášející a přínosné workshopy, ale i na bohatý doprovodný program. Budeme mít například připravenou hru s obchodováním kryptoměn či VR zónu.‟

Do konce měsíce je možné zakoupit zlevněné vstupenky za 79 EUR. Více informací a registraci najdete na www.mdevcamp.eu.

Jako mediální partner mDevCamp 2018 budeme v příštích týdnech přinášet další informace kolem konference, jako nově oznámené hosty či detaily kolem doprovodného programu. Kromě toho budete mít možnost vyhrát 2 vstupenky na mDevCamp 2018. Sledujte tento prostor pro víc informací!

Mezi speakery, kteří na mDevCamp letos vystoupí, jsou třeba vítěz Apple Design Award Ján Ilavský či zakladatelka startupu Gamee, který dobývá svět, Božena Řežábová. Mezi další „pecky‟ patří třeba Peter Steinberger z PSPDFkit či Wendy Lu z Pinterest.

Kdy a kde?

Hlavními partnery mDevCamp 2018 jsou MSD IT a Avast. Mediálním partnerem je SMARTmania.cz

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).