Domů » Bleskovky » Virtuální operátor StarTel představil nové tarify pro širokou veřejnost

Virtuální operátor StarTel představil nové tarify pro širokou veřejnost

Nový virtuální operátor StarTel představil dva nové tarify, jeden z nich s ještě nižší cenou volání. S prvním tarifem získá zákazník za 99 korun měsíčně 50 volných minut, ve druhém za 199 korun 100 volných minut a 50 volných SMS. Ceny volání nad rámec volných jednotek začínají na částce 0,49 Kč za provolanou minutu v síti StarTel, do ostatních sítí pak mohou zákazníci volat za 1,39 Kč.

StarTel vstoupil na trh mobilních služeb koncem měsíce června, nejprve s nabídkou pro zákazníky společnosti STARNET, s.r.o., poskytovatele internetového připojení v jižních Čechách a na Vysočině a nyní rozšířil nabídku o další dva tarif určené pro širokou veřejnost. Do ostatních sítí je cena za provolanou minutu u dvou tarifů shodně za 1,49 Kč, u třetího nejvyššího tarifu za 199 Kč měsíčně je to 1,39 Kč.

Kde koupit SIM kartu?

Zároveň s uvedením nových tarifů připravil operátor také další výdejní místa SIM karet. Kromě jednoho v Českých Budějovicích, si mohou noví klienti své SIM karty vyzvedávat i v dalších větších městech na jihu Čech a na Vysočině, konkrétně v Dačicích, Písku a Týně nad Vltavou. Svou síť poboček pak operátor plánuje i nadále rozšiřovat na další místa po celé republice.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. nevidim data, takze nezajimave

  • Peter (neregistrovaný)

   4 vteřiny na googlu… [odkaz]

   TARIF OBJEM DAT CENA ZA MĚSÍC

   Internet v mobilu 50 50 MB 39 Kč

   Internet v mobilu 100 100 MB 69 Kč

   Internet v mobilu 200 200 MB 129 Kč

  • Jan (neregistrovaný)

   Počkej pár dnů a vydáme na našich stránkách – [odkaz] zajímavý článek o tomto operátorovi

 2. Miloš (neregistrovaný)

  Během chvilky se tu vyrojilo jaksi moc tarifů a operátorů. K čemu nám tolik toho bude, když jsou všichni operátoři jeden jako druhý. Koukal jsem tu [odkaz] a srovnával a žádný výrazně levnější tarif jsem nenašel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).