Domů » Bleskovky » Víme, které Motoroly dostanou Android 5.0 Lollipop

Víme, které Motoroly dostanou Android 5.0 Lollipop

Google včera představil nejnovější verzi systému Android se jménem Lollipop a zároveň prozradil, která zařízení Nexus aktualizaci na Lollipop dostanou. Ta tahu jsou nyní další výrobci mobilních telefonů, již v červnu HTC oznámilo, že update zcela určitě chystá minimálně pro své poslední dva vlajkové modely HTC One (M7) a (M8), dostat jej mají do 90 dní od vypuštění „lízátka“.

 

Svůj plán aktualizací včera prozradila i Motorola. Ta na svých webových stránkách potvrdila, že kromě nejnovějšího Nexusu 6, za jehož výrobou stojí, dostanou update následující zařízení:

 

Rychlost aktualizací má záviset na jejich partnerech, o postupném uvolňování pro jednotlivé země a operátory bude informovat prostřednictvím těchto stránek.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Ještě jste zapomněli, že Android L bude co nejdřív na Nvidia Shield tablet.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).