Domů » Články » Videopohled na výkonné Pocket PC HTC X7500 \“Advantage\“

Videopohled na výkonné Pocket PC HTC X7500 \“Advantage\“

Videopohled HTC 7500HTC X7500 je velice zajímavé a výborně vybavené zařízení, které si určitě zaslouží více prostoru; rozhodl jsem se proto ještě před samotnou recenzní publikovat videopohled, na kterém si Athenu můžete pěkně prohlédnout. Ve videu například uvidíte, jak funguje magnetická klávesnice, podíváme se na operační systém, vyzkoušíme pohybový senzor HTC VueFLO, otestujeme zobrazení v RealVGA režimu a na závěr si Athenu srovnáme s Pocket PC Qtek 9000.

Video je tentokrát neobsahuje mluvený komentář, ale pouze textové popisky, o to šťavnatější proto bude samotná recenze přístroje.

VIDEO

Snad vás toto video dostatečně navnadilo na recenzi, kterou vám naservírujeme v průběhu tohoto týdne.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Dobrý den, bohužel Vás budu muset zklamat, rozměry a přenositelnost bude jedna z věcí, ke kterým budu mít v recenzi několik výhrad. Athena se už do kapsy opravdu nevejde (zkoušel jsem to, a sice jsem ji do riflí i s pouzdrem narval, ale kalhoty ze mě pak málem spadly ). Athena už podle mého opravdu není klasické Pocket PC, tedy „kapesní počítač“, pro transport je potřeba alespoň batoh. Více v recenzi…

 2. Do vnutorneho vrecka od saka sa zmesti, aj ked potom chodite trosku nakrivo najlepsie je ju mat v batohu, alebo kufriku.

 3. Inak Jirko, nemas nejaky prtavy displej na tom Unim :D :D

 4. stary_pes: Vid, taky si rikam ze v porovnani s Athenou je to jen takova parodie
  A co teprv kdyz porovnam displej X7500 a gSmarta i128

 5. Tak tohle uz neni tak mobile jako jina zarizeni. Urcite je to bezva stroj, ale vzhledem k nasazene cene a velikosti zarizeni asi u nas mnoho lida da prednost necemu jinemu

 6. Musím se omluvit, tento týden recenzi připravit nestihnu, mám toho moc
  Co se týče upgradu na WM6, HTC oficiálně přislíbilo, že pro X7500 ROM bude.

 7. Recenze je od ctvrtka 14.6. hotova, jen ten cekam na potvrzeni od dodavatele, ze je recenze ok a muze jit ven

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).