Domů » Bleskovky » Video: Vydrží prohnutý LG G Flex takové namáhání, že se celá konstrukce dotkne rovné plochy?

Video: Vydrží prohnutý LG G Flex takové namáhání, že se celá konstrukce dotkne rovné plochy?

Nedávno představený LG G Flex by se měl v průběhu tohoto měsíce začít prodávat v Jižní Koreji (více informací). Určitě vám neuniklo, že zařízení disponuje prohnutou konstrukcí, která je však řešena odlišně než u konkurenčního Galaxy Round od Samsungu.

   

Výpočetní výkon má na starosti čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 (MSM8974) s taktem 2,26 GHz pro každé jádro a rovné 2 GB operační paměti. Interní paměť je schopná pojmout maximálně 32 GB dat s možností dalšího rozšíření za pomoci paměťových microSD karet. Další výbava zahrnuje moduly Bluetooth 4.0, NFC, A-GPS, Glonass, WiFi a USB konektor ve verzi 3.0. Na zádech zařízení se usídlila čočka hlavního fotoparátu s rozlišením třináct megapixelů a přisvětlovací LED dioda sloužící pro pořizování snímků za zhoršených světelných podmínek. Dále samozřejmě nechybí ani čelní 2,1Mpx kamerka pro videokomunikaci.

Na internetu se nyní objevilo video, na kterém je prohnutý G Flex několikrát přitlačen k rovné desce stolu a jak se zdá, nijak mu to neuškodilo, ostatně podívejte se sami.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments