Domů » Bleskovky » Smartphone Vernee Mars můžete nyní získat se slevou 80 dolarů

Smartphone Vernee Mars můžete nyní získat se slevou 80 dolarů

Značka Vernee si na začátek roku připravila akci, ve které rozdá celkem pět smartphonů Mars. Abyste jeden z nich získali, je nutné v angličtině napsat, proč právě vy byste měli telefon získat. E-mail následně odešlete na adresu campaign@vernee.cc. Výrobce vybere pět nejoriginálnějších textů, jejichž autoři získají smartphone Vernee Mars. Kromě toho nyní tento model můžete ve speciální akci se slevou 80 dolarů.

Vernee Mars lze nyní pořídit za velmi výhodnou cenu
Vernee Mars lze nyní pořídit za velmi výhodnou cenu

Slušná výbava za dostupnou cenu

Jedná se o vůbec první smartphone na světě vybavený procesorem Helio P10. O zobrazování se stará 5,5palcový Full HD displej (1080 x 1920 px). Výbavu doplňují 4 GB RAM a 32 GB vnitřního úložiště a na zadní straně najdeme čočku 13 Mpx fotoaparátu od Sony (IMX258). Baterie nabízí kapacitu 3000 mAh a podporuje standard Quick Charge (na 50 % kapacity baterie telefon nabijete za 30 minut). Velkým lákadlem je také Android 7.0 Nougat, na který výrobce před nedávnem Mars aktualizoval.

picture-1

Značka Vernee si připravila ještě druhou akci, v rámci které telefon nabízí s výše zmíněnou slevou 80 dolarů, z původní ceny 249,99 dolarů se dostanete na 169,99 dolarů, což je po přepočtu zhruba 4 370 Kč. Tato akce je omezena na 999 kusů. K ceně smartphonu nebo jakéhokoliv zboží, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Případně lze telefon objednat ze skladu umístěného v Evropské unii, kde je cena 199 dolarů (5 115 Kč).

verneemars

Další informace o obou akcích naleznete na webu výrobce. Vernee Mars již v redakci testujeme a brzy se můžete těšit na jeho recenzi.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).