Domů » Bleskovky » Ve vybraných prodejnách T-Mobile si můžete vyzkoušet zimní sporty ve virtuální realitě

Ve vybraných prodejnách T-Mobile si můžete vyzkoušet zimní sporty ve virtuální realitě

Pokud jste doposud nepřišli do styku s virtuální realitou a máte to blízko do některých z níže uvedených prodejen operátora T-Mobile, máte nyní šanci to napravit. Konkrétně máte možnost otestovat skoky na lyžích, roli hokejového brankáře či se zapojit do zimní koulovačky. Tři různá prostředí a role si mohou ve virtuální realitě vyzkoušet zájemci, kteří navštíví v průběhu olympijských her vybrané prodejny T-Mobile.

VR Tour 2018 navazuje na předchozí akce na prodejnách T-Mobile, ve kterých hrála klíčovou roli virtuální realita. Nyní si mohou zájemci zdarma vyzkoušet tři různé typy aktivit. VR Tour 2018 má za sebou zastávku v pražském OC Chodov, představí se ještě v hradeckém OC Futurum a AVION Shopping park v Ostravě. Další VR instalaci si mohou zájemci vyzkoušet v rámci Olympijských festivalů v Brně a v Ostravě, kde je pro ně připravena virtuální jízda skutečným ledovým korytem.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments