Vánoční nabídka T-Mobile: Navýšení FUP limitu pro internet

Od 1. listopadu mohou všichni naši zákazníci vybírat ze štědré nabídky: objem dat (FUP) bude navýšen na dvojnásobek u vybraných datových balíčků Internetu v mobilu, chytré telefony jsou připraveny za ještě výhodnější ceny a při prodloužení smlouvy nebo s novou aktivací  mohou klienti získat víkendové surfování, volání a SMS v rámci sítě T-Mobile v ČR po celý rok 2012 zcela zdarma. 

Věříme, že i letošní Vánoce prožijí naši klienti šťastně se svými nejbližšími, a díky speciální vánoční nadílce si svátky zpříjemní opravdu každý z nich. Nabídka vychází z přání a uživatelského chování našich zákazníků“, říká Alexandra Korman, ředitelka marketingu pro rezidentní segment, a dodává: „Pod stromeček jsme jim připravili největší porce internetu na nejrychlejší síti nebo víkendové volání, SMS a surfování celý rok 2012 zdarma.“ 

Více dat pod stromeček

Listopadem T-Mobile navyšuje limit objemu přenesených dat mobilním telefonem stávajícím i novým zákazníkům rovnou na dvojnásobek. Stahovat aplikace, brouzdat po síti, ale i sdílet rodinné fotky a veselá vánoční videa s přáteli přes internet tak lze naprosto bez obav. 

FUP je navýšen u těchto balíčků:

  • Internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
  • Internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600MB
  • Internet v mobilu Premium z 1 GB na 2GB
  • Rodinný internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
  • Rodinný internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600 MB
  • Twist Internet v mobilu na týden z 25 MB na 50 MB 

Stávajícím uživatelům bude FUP navýšen automaticky od jejich následujícího zúčtování, nejpozději k 13. listopadu 2011. Smlouvy na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U smluv na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. ledna 2012. 

Chytrý telefon jako dárek

Radost přináší operátor i těm, kteří by rádi pod stromečkem našli překvapení v podobě smartphone, neboli chytrého telefonu. V předvánočním období totiž dojde k výraznému snížení cen téměř všech kousků. Výhodná nabídka telefonů je určena pro všechny zákazníky, kteří si aktivují či prodlouží hlasové služby na 24 nebo 36 měsíců, a zároveň si aktivují balíček Internetu v mobilu.

-

Víkendy v příštím roce zdarma

Do třetice všeho dobrého přichází T-Mobile s výhodou all inclusive víkendů. V jejich rámci získají zákazníci volání a textování v síti T-Mobile v ČR na všechny soboty a neděle v roce 2012 zcela zdarma, a to včetně brouzdání na internetu s přenosem dat do výše 50 MB. Celkem jde o 52 víkendů, tzn. 105 dní. 

Víkend se počítá od soboty 0:00:01 do neděle 23:59:59. Výše objemu dat slouží především k vyzkoušení internetu, proto je vylučitelná s měsíčními balíčky. Nabídka platí pro nové aktivace, prodloužení smlouvy či přechod z Twistu na paušál, vždy na dobu určitou – u 36 měsíců s dotovaným zařízením, u 24 měsíců bez dotovaného telefonu. 

Vánoční akce je určena všem zákazníkům, včetně těch firemních bez Rámcové smlouvy. Dvojnásobný FUP pak mohou využít i zákazníci s Rámcovou smlouvou.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku