Domů » Bleskovky » Vánoční nabídka T-Mobile: Navýšení FUP limitu pro internet

Vánoční nabídka T-Mobile: Navýšení FUP limitu pro internet

Od 1. listopadu mohou všichni naši zákazníci vybírat ze štědré nabídky: objem dat (FUP) bude navýšen na dvojnásobek u vybraných datových balíčků Internetu v mobilu, chytré telefony jsou připraveny za ještě výhodnější ceny a při prodloužení smlouvy nebo s novou aktivací  mohou klienti získat víkendové surfování, volání a SMS v rámci sítě T-Mobile v ČR po celý rok 2012 zcela zdarma. 

Věříme, že i letošní Vánoce prožijí naši klienti šťastně se svými nejbližšími, a díky speciální vánoční nadílce si svátky zpříjemní opravdu každý z nich. Nabídka vychází z přání a uživatelského chování našich zákazníků“, říká Alexandra Korman, ředitelka marketingu pro rezidentní segment, a dodává: „Pod stromeček jsme jim připravili největší porce internetu na nejrychlejší síti nebo víkendové volání, SMS a surfování celý rok 2012 zdarma.“ 

Více dat pod stromeček

Listopadem T-Mobile navyšuje limit objemu přenesených dat mobilním telefonem stávajícím i novým zákazníkům rovnou na dvojnásobek. Stahovat aplikace, brouzdat po síti, ale i sdílet rodinné fotky a veselá vánoční videa s přáteli přes internet tak lze naprosto bez obav. 

FUP je navýšen u těchto balíčků:

 • Internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
 • Internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600MB
 • Internet v mobilu Premium z 1 GB na 2GB
 • Rodinný internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
 • Rodinný internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600 MB
 • Twist Internet v mobilu na týden z 25 MB na 50 MB 

Stávajícím uživatelům bude FUP navýšen automaticky od jejich následujícího zúčtování, nejpozději k 13. listopadu 2011. Smlouvy na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U smluv na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. ledna 2012. 

Chytrý telefon jako dárek

Radost přináší operátor i těm, kteří by rádi pod stromečkem našli překvapení v podobě smartphone, neboli chytrého telefonu. V předvánočním období totiž dojde k výraznému snížení cen téměř všech kousků. Výhodná nabídka telefonů je určena pro všechny zákazníky, kteří si aktivují či prodlouží hlasové služby na 24 nebo 36 měsíců, a zároveň si aktivují balíček Internetu v mobilu.

-

Víkendy v příštím roce zdarma

Do třetice všeho dobrého přichází T-Mobile s výhodou all inclusive víkendů. V jejich rámci získají zákazníci volání a textování v síti T-Mobile v ČR na všechny soboty a neděle v roce 2012 zcela zdarma, a to včetně brouzdání na internetu s přenosem dat do výše 50 MB. Celkem jde o 52 víkendů, tzn. 105 dní. 

Víkend se počítá od soboty 0:00:01 do neděle 23:59:59. Výše objemu dat slouží především k vyzkoušení internetu, proto je vylučitelná s měsíčními balíčky. Nabídka platí pro nové aktivace, prodloužení smlouvy či přechod z Twistu na paušál, vždy na dobu určitou – u 36 měsíců s dotovaným zařízením, u 24 měsíců bez dotovaného telefonu. 

Vánoční akce je určena všem zákazníkům, včetně těch firemních bez Rámcové smlouvy. Dvojnásobný FUP pak mohou využít i zákazníci s Rámcovou smlouvou.

Zdroj: Tisková zpráva

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. vsvs (neregistrovaný)

  Radost přináší operátor i těm…

  Skutečně kvalitní článek. Nepoznal bych ho od placené reklamy.

  • Tohle není žádná placená reklama, jak píše Krytak níže, jde o klasickou tiskovou zprávu, kterou publikovalo spousta dalších mobilních webů (viz označení štítků v úvodu). Kdyby šlo o placený PR článek, byl by text takto označen.

 2. Krytak (neregistrovaný)

  Vsak je to tiskova zprava! Jinak navyseni FUP chvalim :-)

 3. Děkuji jěžíšku, zase jednou se musí T-Mobile pochválit, ale ceny jsou pořád dost velké ale toto je určitě lepší než nic, jsem zvědavý jak zareagují ostatní operátoři :-)

 4. Po tomto zvyseni budu mit 2GB za 200 a to uz mi prijde prijatelne.

 5. lp76 (neregistrovaný)

  jsem zvědav, co na to ostatní operátoři (hlavně mě zajímá VF)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).