TOPlist

Vánoce u T-Mobile: Služby Deezer, Voyo a iPad Air

T-Mobile spustí k 1. listopadu vánoční nabídku, jejímž cílem je zpříjemnit a zatraktivnit zákazníkům využívání chytrých telefonů a tabletů. Operátor přináší českou verzi služby online streamované hudby Deezer a nabídne ji svým klientům za zvýhodněných podmínek. Za nižší cenu bude také možné získat přístup do videoportálu VOYO. Ve vánoční nabídce budou dále 4 smartphony a 2 tablety s celou řadou aplikací a her. Zařízení budou dostupná na splátky bez navýšení, s akontací 1 Kč a slevou 1 000 Kč pro stávající klienty.

Deezer nabízí ve své online databázi více než 25 milionů zahraničních i českých písní v prvotřídní kvalitě, které uživatel může kdykoliv pohodlně poslouchat ze svého smartphonu nebo tabletu, a to jak z internetu, tak offline. Dále umožňuje například tvorbu vlastních playlistů, jejich sdílení a synchronizaci hudby mezi více zařízeními.

Pro zákazníky operátora s hlasovým tarifem bude tato služba dostupná v české verzi za 129 Kč měsíčně. K registraci stačí poslat SMS ve tvaru DEEZER A na číslo 4603 nebo aktivovat tuto službu v Můj T-Mobile a následně se registrovat na adrese deezer.com/sync/tmcz. Při první aktivaci služby dostane každý uživatel 15 dní na vyzkoušení zdarma. V rámci speciální nabídky navíc všichni klienti, kteří si do 31. prosince letošního roku prodlouží nebo aktivují tarif S námi síť nesíť a vyšší (včetně podnikatelské varianty), získají bezplatný přístup ke službě Deezer na šest měsíců.

Zákazníci T-Mobile budou mít pro svá chytrá zařízení k dispozici také videoportál VOYO obsahující mimo jiné více než 2 000 filmů a seriálů bez reklam, přímé přenosy sportovních událostí na kanálu NOVA Sport či kompletní archiv seriálů a pořadů TV Nova – opět za speciální cenu 129 Kč měsíčně. Stačí mít u operátora hlasový tarif a aktivní službu m-platba, přičemž během prvních sedmi dní lze tuto službu vyzkoušet zdarma. Nabídka platí do 31. ledna 2014 a k jejímu využití stačí do tohoto data na stránce t-mobile.cz/voyo vygenerovat slevový kód a uplatnit jej při registraci na voyo.cz/tmobile.

Telefony a tablety ve slevě

Operátor pro své zákazníky také připravil vybrané smartphony a tablety značek Sony a Samsung dostupné na splátky bez navýšení s akontací 1 Kč. U těchto chytrých telefonů T-Mobile zároveň snižuje základní cenu pro stávající klienty při prodloužení smlouvy minimálně o 1 000 Kč, u tabletů pak snižuje říjnovou cenu pro nové zákazníky datového tarifu o stejnou částku. Akce se týká zařízení Sony Xperia tablet Z, Sony Xperia M, Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy Tab 3, Samsung Galaxy S4 a Samsung Galaxy S3 mini, a platí do konce letošního roku.

   
iPad Air bude dostupný také u T-Mobilu

Výhody pro Twist zákazníky

T-Mobile nezapomíná ani na Twist zákazníky. Od 1. listopadu si mohou za 30 Kč jednoduše aktivovat denní balíček, který jim umožní celý den volat do všech sítí v ČR zdarma. Nejen předplacenkáři pak mohou využívat i nový program výhod Našim pro radost kombinující spoustu zajímavých nabídek od obchodních partnerů s výhodami přímo od T-Mobile.

Operátor také připravuje tzv. Appventní kalendář, v jehož rámci bude od 18. listopadu všem svým zákazníkům denně na t-mobile.cz/vanoce nadělovat speciální dárek v podobě aplikace nebo hry do smartphonu či tabletu. Dále vyvíjí speciální aplikaci pro charitativní organizaci Dobrý anděl, jejímž prostřednictvím usnadní společensky zodpovědným zákazníkům přispívat potřebným.

iPad Air u T-Mobile

T-Mobile zároveň ještě v předvánočním období zahájí prodej horké novinky iPad Air WiFi + Cellular s podporou LTE, který bude mít do Vánoc exkluzivně jako jediný z operátorů. S ohledem na omezené zásoby je nabídka určena stávajícím i novým zákazníkům k datovému tarifu na dobu určitou. Stávající klienti mají navíc možnost pořízení iPadu na splátky bez navýšení již od 1 Kč. Prodej startuje v pátek 1. listopadu v 8:00 hodin ráno a prozatím poběží pouze na e-shopu ve verzi iPad Air Wi-Fi + Cellular 32GB tmavě šedé. Do Značkových prodejen T-Mobile bude iPad rozšířen, jakmile bude zavezeno dostatečné množství zboží (včetně dalších variant barev a velikosti paměti).

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku