Domů » Bleskovky » V České republice se začal prodávat HTC One (M8) v Dual SIM verzi. Cenou příliš nepotěší

V České republice se začal prodávat HTC One (M8) v Dual SIM verzi. Cenou příliš nepotěší

Na českém trhu se začal oficiálně prodávat model HTC One (M8) ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu. Ostatní hardwarové parametry zůstaly nezměněné. Novinka je dostupná v tmavě šedé Gun Metal Grey barvě u vybraných prodejců elektroniky. Cena verze se dvěma sloty na SIM kartu je ale poměrně sebevědomá – z oficiální distribuce telefon pořídíte za 17 999 Kč včetně DPH, některé e-shopy jej ale nabízejí o pár stokorun levněji.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. S touhle cenou uprimne nikdy neprorazi HTC :(

  2. Ian (neregistrovaný)

    Zajímalo by mě jestli je konstrukce stejná jako u M8 single SIM nebo to je řešené jako u dual SIM M7. A zda se zachovala vodotěsnost

  3. Telefony od htc vypadaj pekne a hw take neurazi, ale pokud se vyrobce chce vyhrabat z cervenych cisel a probojovat se zpet na predni mista prodejnosti, s temito cenami nema sanci.

    • Míra (neregistrovaný)

      Hledal jsem adakvátní HW náhradu za Lenovo K910 (Dual SIM) a je pravda, že jsem hodně zvažoval zda za ty peníze stojí. Nakonec jsem ho koupil. Nikde jsem nenašel zda je EU verze DSFA (DSDA).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).