Domů » Bleskovky » Už zítra: Přijďte se podívat na Android Roadshow v Hradci Králové

Už zítra: Přijďte se podívat na Android Roadshow v Hradci Králové

Už zítra startuje další Android RoadShow, tentokrát v prostorách Nového Adalbertina v Hradci Králové. Nezapomeňte, že pokud chcete tuto skvělou akci navštívit, musíte zaslat registraci nejpozději do zítřejích 9 hodin. A na co se můžete těšit? Budete mít možnost osahat si horké novinky od Samsungu – Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active, Galaxy Mega nebo chytré hodinky Galaxy Gear.

Možná se ukáže i nový Nexus nebo Xiaomi Mi3. Dále si můžete zasoutěžit o Samsung Galaxy a mnoho dalších cen. A pro fanoušky, kteří mohou RoadShow navštívit se svojí krásnou přítelkyní po svém boku, je připravena soutěž Miss Android RoadShow 2013. Takže pokud jste fanoušci Samsungu a hlavně Androidu, nezapomeňte si přivstat, ať jste v 9 hodin v Hradci Králové, protože zde letošní RoadShow končí.

Android RoadShow 2013 promo video HD

Michael Krahulec

Diskuze k článku

  1. VMach3 (neregistrovaný)

    Xiaomi Mi3 bych rád pomačkal ale bohužel nemůžu se přijít kouknout.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).