Sledujte nás na YouTube

Už zítra: Přijďte se podívat na Android Roadshow v Hradci Králové

Už zítra startuje další Android RoadShow, tentokrát v prostorách Nového Adalbertina v Hradci Králové. Nezapomeňte, že pokud chcete tuto skvělou akci navštívit, musíte zaslat registraci nejpozději do zítřejích 9 hodin. A na co se můžete těšit? Budete mít možnost osahat si horké novinky od Samsungu – Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active, Galaxy Mega nebo chytré hodinky Galaxy Gear.

Možná se ukáže i nový Nexus nebo Xiaomi Mi3. Dále si můžete zasoutěžit o Samsung Galaxy a mnoho dalších cen. A pro fanoušky, kteří mohou RoadShow navštívit se svojí krásnou přítelkyní po svém boku, je připravena soutěž Miss Android RoadShow 2013. Takže pokud jste fanoušci Samsungu a hlavně Androidu, nezapomeňte si přivstat, ať jste v 9 hodin v Hradci Králové, protože zde letošní RoadShow končí.

Michael Krahulec

Jeden komentář

  1. VMach3 (neregistrovaný)

    Xiaomi Mi3 bych rád pomačkal ale bohužel nemůžu se přijít kouknout.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *