Domů » Bleskovky » Už za chvíli bude představen ohebný Huawei Mate X. Sledujte jeho odhalení s námi

Už za chvíli bude představen ohebný Huawei Mate X. Sledujte jeho odhalení s námi

Už za krátkou chvíli odstartuje v rámci veletrhu MWC tisková konference společnosti Huawei. Čínský výrobce na sociálních sítích láká především na termín 26. března, kdy představí nové smartphony řady P30, dnes ale předvede ukázku technologického pokroku – smartphone s ohebným displejem a podporou sítí 5G nazvaný Mate X. Pokud se chcete stát přímým účastníkem tiskové konference, můžete si naladit oficiální stream na této adrese.

HUAWEI MWC 2019 GLOBAL PRODUCT LAUNCH

Kromě ohebného smartphonu od Huawei očekáváme představení nových MateBooků, z nichž některé se zřejmě objeví i na českém trhu. O všech představených novinkách vás pochopitelně budeme informovat v samostatných článcích na SMARTmania.cz a po skončení tiskové konference se vám pokusíme zprostředkovat první dojmy z nově představených modelů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Fuj ? jinak zde LG V50 [odkaz]

  2. Ok tak to vypadá daleko lépe než od Samsungu ? a nemá to hnusný výřez. Dobrá práce.

  3. Mně se zas víc líbí to od toho samsungu. Tam nad tim alespoň přemýšleli. Tohle je designově hnusný a působí to jak levnej čínskej šmejd – což taky bude. Už jen to jak je ten displej zvlněnej, když to otevře. To chceš.

    • Jako když se na to ještě zpětně dívám, tak je docela mazec, že se jim do telefonu, s zatím nejlépe řešeným mechanizmem ohebného telefonu a displeje, podařilo vervat všechny další Samsungovské technologie, které mají Galaxy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).