TOPlist

Útok na Galaxy Note8? V balení Huawei Mate 10 Pro zřejmě najdeme i stylus

Už jen necelý týden nás dělí od premiéry špičkového smartphonu Huawei Mate 10 Pro, který nabídne líbivý design s tenkými rámečky okolo velkého displeje, výkonný čipset připravený na umělou inteligenci a v neposlední řadě duální fotoaparát s puncem značky Leica. O Huawei Mate 10 Pro nás nejčastěji informuje @evleaks a ani tento týden nebyl výjimkou.

Díky němu si můžeme připravovanou novinku prohlédnout v černé barvě na dosud nejdetailnějším renderu ze tří stran. Zajímavý je ale i další zveřejněný render, který naznačuje spolupráci se společností Moleskine a jejím stylusem Pen+, který slouží k záznamu poznámek na papír a jejich okamžitou digitalizaci do spárovaného zařízení.

Toto pero je možné zakoupit zvlášť prakticky ke každému mobilnímu zařízení, je však možné, že v rámci spolupráce jej bude Huawei přidávat do prodejního balení.

Společnost Huawei také na síti Weibo potvrdila, že model Mate 10 (Pro) bude od počátku prodáván s Androidem 8.0 Oreo na palubě. Rodina smartphonů Mate 10 bude představena pondělí 16. října v Mnichově a naše redakce bude u toho.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku