TOPlist

Update Conference Prague 2018: Největší .NET konference pro vývojáře poprvé v Česku

Již za necelý měsíc, 22. a 23. listopadu 2018, se v Praze uskuteční Update Conference Prague 2018, akce pro všechny mobilní, webové i desktopové vývojáře, softwarové architekty nebo technické team leadery.

V Clarion Congress Hotel Prague během dvou dnů vystoupí 28 předních odborníků z celého světa. Pro návštěvníky je přichystáno 42 přednášek a několik workshopů na témata zabývající se mobilním vývojem, cloudem, bezpečností, IoT, machine learningem, AI a dalšími zajímavými tématy.

Mezi speakery se objeví lidé z velkých technologických firem, jako např. Microsoft a Amazon a dále autoři známých technologických publikací a podcastů, či lidé aktivní v open source komunitách.

Mezi nejznámější tváře konference patří:

  • Julie Lerman– uznávaná autorka knih o Entity Frameworku
  • Laurent Bugninon– autor oblíbeného frameworku MVVM Light
  • Carl Franklina Richard Campbell– autoři podcastu .NET Rocks!
  • Daniel Hindrikes – odborník na multiplatformní vývoj v Xamarin Forms
  • Brandon Minnick– Xamarin a Azure Developer Advocate z Microsoftu
  • Adam Furmanek– specialista na big data a machine learning z Amazonu
  • Jared Rhodes– VR, IoT & Edge Computing expert

Na co se můžete těšit?

Konference nabídne tři přednáškové sály s paralelním programem a několik praktických workshopů. Účastníci budou mít navíc možnost diskutovat v zóně „Ask the Experts“ jak se samotnými přednášejícími, tak i s českými experty z řad Microsoft MVP, kteří jsou známí z českých vývojářských konferencí.

Chybět nebude ani večerní párty s řečníky, která je naplánována po poslední přednášce prvního dne konference.

Proč konferenci navštívit?

Každý vývojář by měl mít povědomí jak o vývoji aplikací pro desktop, tak pro web a mobilní zařízení. Měl by něco tušit i o tématech, která jsou právě na vrcholu hype křivky – čas letí a v následujících 5 letech je totiž budeme potkávat všude. Pokud se o ně začnete zajímat dříve, získáte náskok a konkurenční výhodu.

Nezapomeňte se včas registrovat

Pokud vás zaujalo něco z programu Update Conference Prague 2018, neváhejte se co nejdříve zaregistrovat. Počet míst na konferenci je totiž omezený.

Autor článku Redakce
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected].

Kapitoly článku