Untethered Jailbreak pro iOS 6 prý bude k dispozici 22. prosince, i pro iPhone 5

Už máte třes z toho, že stále není žádný dobrý Jailbreak pro zařízení s iOS 6? A doufáte, že „vysvobození“ přijde brzy? Pokud jeden vývojář nelže, měli byste mít těsně před Štědrým dnem o dáreček postaráno. Dle jeho slov totiž dorazí plnohodnotný iOS 6 Jailbreak už 22. prosince.

Anonymní vývojář, který se nehlásí k žádnému většímu týmu iOS hackerů, uvádí, že by měl nový Jailbreak fungovat jak na iOS 6.0, tak na 6.0.1. Problém by neměl nastat ani tehdy, když se Jailbreaku postaví do cesty nejnovější SoC od Applu, vše by tak mělo bezproblémově fungovat i na iPhone 5 a letošních modelech iPadu.

Jednou ze změn, která nastane oproti dřívějším verzím Jailbreaku, je samotná instalace. Uživatelé už se nedočkají jednoduchého způsobu na jedlo kliknutí, tentokrát bude vše trochu zamotanější. Vývojář se však staví za to, že bude instalace stále velice snadná a člověk by ji měl hravě zvládnout i bez hlubších znalostí. 

Dream JB, jak se tento Untethered Jailbreak nazývá, vypadá na velikou věc. Jako důkaz nám dnes hodlá vývojář představit video, kde budou možnosti Jailbreaku pěkně vidět. Nezbývá tedy než doufat, že všechno dobře dopadne a uživatelé se dočkají prvního opravdu kvalitního iOS 6 Jailbreaku se vším všudy již za pár dní.

Zdroj

Autor článku
Miroslav Václavík
image/svg+xml
+

Kapitoly článku