Domů » Bleskovky » Untethered Jailbreak pro iOS 6 prý bude k dispozici 22. prosince, i pro iPhone 5

Untethered Jailbreak pro iOS 6 prý bude k dispozici 22. prosince, i pro iPhone 5

Už máte třes z toho, že stále není žádný dobrý Jailbreak pro zařízení s iOS 6? A doufáte, že „vysvobození“ přijde brzy? Pokud jeden vývojář nelže, měli byste mít těsně před Štědrým dnem o dáreček postaráno. Dle jeho slov totiž dorazí plnohodnotný iOS 6 Jailbreak už 22. prosince.

Anonymní vývojář, který se nehlásí k žádnému většímu týmu iOS hackerů, uvádí, že by měl nový Jailbreak fungovat jak na iOS 6.0, tak na 6.0.1. Problém by neměl nastat ani tehdy, když se Jailbreaku postaví do cesty nejnovější SoC od Applu, vše by tak mělo bezproblémově fungovat i na iPhone 5 a letošních modelech iPadu.

Jednou ze změn, která nastane oproti dřívějším verzím Jailbreaku, je samotná instalace. Uživatelé už se nedočkají jednoduchého způsobu na jedlo kliknutí, tentokrát bude vše trochu zamotanější. Vývojář se však staví za to, že bude instalace stále velice snadná a člověk by ji měl hravě zvládnout i bez hlubších znalostí. 

Dream JB, jak se tento Untethered Jailbreak nazývá, vypadá na velikou věc. Jako důkaz nám dnes hodlá vývojář představit video, kde budou možnosti Jailbreaku pěkně vidět. Nezbývá tedy než doufat, že všechno dobře dopadne a uživatelé se dočkají prvního opravdu kvalitního iOS 6 Jailbreaku se vším všudy již za pár dní.

Zdroj

Miroslav Václavík

7 komentářů

 1. Lukáš (neregistrovaný)

  Doufám, že to vyjde pač už na to čekám jak na boží smilování.

  Využívám sice asi jen 5 úprav, ale jsou pro mě klíčové.

 2. Nevim nevim. Nezname jmeno, coz by ani tak nevadilo, nicmene dosud jsme nic nevideli, krome tohoto screenu, ktery je vyveseny na vsech webech. Az uvidime video s untetherJB a spustenou Cydiu, muzeme se zacit tesit. Do te doby je to jen dalsi „kachna“.

 3. nevyjde, bude to „den pote“ :-P

 4. cizi (neregistrovaný)

  Myslím, že se nedočkáme ani tak viz. stránky [odkaz]

 5. Pekny „social experiment“. Me nejvic mrazi z toho, jak se tako informace rozletela napric ICT weby a bez overeni ji vsichni pousteli dal…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).