Cena:

Unikly dva nové snímky chystaného HTC One Max: Čtečka otisků znovu na scéně

Od HTC se očekává, že letos představí konkurenta pro nedávno odhalený Samsung Galaxy Note 3. V souvislosti s chystaným modelem One Max se také již nějakou dobu mluví o čtečce otisků prstů na zadní straně a to nyní potvrzují dvě uniklé fotografie, které se objevily na čínské sociální síti Weibo. Na nich můžeme vidět HTC One Max umístěný mezi dvěma standardními One (recenze), což nám umožní lépe si představit velikost chystaného tabletofonu.

  
Černý HTC One vlevo se zdá být pouze maketou

Již na dříve uniklých fotografiích jsme si mohli všimnout stejně umístěné čtečky otisků prstů nebo dokovacích pinů ve spodní části, proto o pravosti těchto snímků příliš nepochybujeme. Chystaná novinka údajně nabídne 5,9palcový displej s fullHD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 na frekvenci 2,3 GHz a 2 GB operační paměti. Nebudou chybět ani vychytávky typické pro HTC – například ultrapixelový fotoaparát, stereoreproduktory BoomSound či softwarové záležitosti HTC BlinkFeed a HTC Zoe. 

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.