Unikla testovací verze ROM s Androidem 4.3 pro Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 (recenze) by se měl dočkat aktualizace na Android 4.3 někdy na přelomu října a listopadu. Pokud se vám však nechce čekat a rádi experimentujete, můžete si stáhnout testovací Jelly Bean ROM od Samsungu, kterou zveřejnil server SamMobile.

ROM je prý velice stabilní a rychlá, navíc přichází s vylepšenou verzí uživatelského prostředí TouchWiz, ve které nově nechybí bezpečnostní nástroj Samsung Knox, aplikace Samsung Wallet, speciální Reading Mode, který optimalizuje zobrazování na displeji při čtení, a nechybí ani mírně inovovaná softwarová klávesnice.

Testovací verze ROM pochází přímo od Samsungu a je určena pro model GT-I9505, tedy variantu, která se prodává u nás. Odkaz pro stažení a postup pro nahrání firmware najdete na webu SamFirmware (přímý odkaz). Mějte na paměti, že se jedná o neoficiální zásah do zařízení, kterým přicházíte o záruku. Vše provádíte na vlastní nebezpečí a server SmartMania.cz nenese žádnou zodpovědnost za případné škody.

Graf ceny pro Samsung Galaxy S4 poskytuje server Heureka.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *