Domů » Bleskovky » Unikla první Jelly Bean ROM pro Samsung Galaxy S II

Unikla první Jelly Bean ROM pro Samsung Galaxy S II

Když se v červenci objevila první zmínka o updatu na Jelly Bean pro Samsung Galaxy S III, pozorní jedinci si všimli, že v seznamu pro aktualizaci je i starší model Galaxy S II. Zatímco nynější vlajková loď už v procesu aktualizace je (některá zařízení jej dostala, zbylá si ještě musí počkat), na internet nyní unikla první ROM pro Galaxy S II.

Konkrétně se jedná o verzi Androidu 4.1.2 v beta verzi, takže ti, kteří si ji rozhodnou nahrát, musejí počítat s tím, že se v sytému mohou objevovat bugy. Avšak i to je známka toho, že Samsung na své zákazníky nezapomíná, a snaží se jim přinést Project Butter, Google Now a další inovace představené na S III co nejdříve. Pokud se rozhodnete zmíněnou ROM vyzkoušet, doporučujeme pročíst co nejvíce zpětné vazby od uživatelů, kteří ji již vyzkoušeli.

Zdroj

Richard Bláha

2 komentářů

  1. Pavel (neregistrovaný)

    LOL ja brachovi nahraval na SII JB už před 3 měsici xD rozhodně to neni prvni JB rom ale prvni JB rom od samsungu

  2. fore (neregistrovaný)

    Hodilo by se doplnit , ze 4.1.2 unikla i pro S3 :) Zatim na S3 byla pouze 4.1.1

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).