Domů » Bleskovky » Uniklá fotografie zřejmě potvrzuje název Windows Phone 8

Uniklá fotografie zřejmě potvrzuje název Windows Phone 8

Serveru PhoneArena.com se dostal do rukou údajně uniklý obrázek připravovaného propagačního plakátu společnosti Nokia. Na něm nás zaujaly jednak fotografie nové Lumie, o které ale zatím bohužel nevíme nic bližšího, a také nápis Windows Phone 8. O názvu nadcházející nové verze této platformy, známé také pod krycím označení Apollo, se totiž zatím jenom spekulovalo. Pokud by ale byl obrázek skutečně pravý, obecné dohady by se tak oficiálně potvrdily.

Samozřejmě se také může jednat o podvrh. V minulosti už se objevilo dost podobných pokusů na to, abychom zůstavali vůči těmto „únikům“ skeptičtí. Rozhodnutí ale necháme na našich ctěných čtenářích, o svůj názor se můžete podělit v diskuzi.

Zdroj: PhoneArena

Miroslav Havlíček

4 komentářů

  1. Co je to za blbost „Since 1865“? To by som uznal akurat na pive,ale WinPhone?

  2. myslim, že je to nesmysl.. po reklamních agenturách pracuji už mnoho let a že by se připravovaly plakáty (navíc takhle nezapadající do celkového konceptu) takhle brzo dopředu, navíc s ještě neexistujícím produktem jsem nikdy nezažil. Fake jak stehno.

  3. Plus ty Nokie sou hnusný :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).