Cena:

Unikátní remaster Final Fantasy VI se blíží. Vývojáři ladí poslední detaily

Final Fantasy VI Pixel Remaster 2

Japonský gigant Square Enix je ve videoherním světě známý mnoha značkami, tou patrně nejslavnější je ale Final Fantasy. Japonská RPG s osobitým stylem si získala oblibu nejen v zemi vycházejícího slunce, ale rovnou po celém světě. Posledních pět měsíců vývojáři ve Square Enix pracovali na pixelových remasterech prvních dílů legendární série a nyní to vypadá, že další díl je už téměř hotov.

Final Fantasy VI Pixel Remaster
Screenshot z chystané hry Final Fantasy VI Pixel remaster

Zatímco v červnu letošního roku jsme si mohli vychutnat první tři díly, čtvrtý díl dorazil až v září a pátý díl zamířil na PC a mobilní zařízení v listopadu. Posledním klasickým titulem před přelomovým sedmým dílem je pochopitelně Final Fantasy VI, na který fanoušci série stále čekají.

FINAL FANTASY PIXEL REMASTER | Promotional Trailer

Final Fantasy VI Pixel remaster bude hotový uv únoru příštího roku

Oficiální datum vydání či alespoň časový rámec až doposud stanoven nebyl, nicméně Square Enix nyní konečně prolomil mlčení. Final Fantasy VI se dočkáme už začátkem příštího roku, konkrétně v únoru. Hra bude dostupná jak pro Windows, tak i Android a iOS. Ukrátit čas si můžete prvním až pátým dílem, které najdete na oficiálních stránkách Final Fantasy Pixel remaster.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.