Domů » Bleskovky » Unikají parametry Surface Studia 2. Bude představen už příští týden?

Unikají parametry Surface Studia 2. Bude představen už příští týden?

Microsoft bude příští týden hostit tiskovou konferenci, na které představí vylepšení u svých počítačů Surface, a zároveň vypustí novou verzi operačního systému Windows 10.

Podzimní update Windows 10 je hotov, přijde příští týden společně s novými Surfacy

Co se hardwaru týče, neočekávají se žádné převratné novinky a z tohoto důvodu nemá být tisková konferenci nijak veliká – podle německé stránky Dr. Windows na ni nebyli pozváni zahraniční novináři a dokonce nemá být k dispozici ani živý stream.

Druhá generace Surface Studia?

Očekáváme, že Microsoft představí nové verze počítačů Surface Laptop a Surface Pro s novými procesory Intel Core osmé generace a obměněnou portovou zásobou čítající USB-C. Dojít může i na představení druhé generace stolního počítače Surface Studio, což naznačuje benchmark GeekBench.

V něm bylo Surface Studio 2 otestováno v  konfiguraci se starším procesorem Intel Core i7-7820HQ a 32 GB RAM. Počítač si vysloužil skóre 4680 ve výkonu na jedno jádro a 15915 bodů při zapojení všech jader. Oproti předchozí generaci se nejedná o nijak zásadní skok, je však možné, že se jedná o nějakou levnější verzi, popřípadě chybu v benchmarku.

Nový hardware od Microsoftu bude představen v úterý 2. října.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments