Ubisoft představí novinky. Dojde na zapomenutou pirátskou hru i několik překvapení

skull and bones

Na začátku června, kdy se videoherní společnosti tradičně předhánějí ve velkolepých oznámeních, Ubisoft mlčel. V interních studiích francouzského vydavatele však práce rozhodně neustala – tvůrci tentokrát, možná i vinou doléhajících těžkostí pandemie, potřebovali o něco více času. Nedočkavým hráčům to však vynahradí informačním nášupem rozděleným hned do dvou prezentací.

Skull and Bones: Worldwide Gameplay Reveal | Ubisoft Forward July 2022

Skull and Bones

První tiskovka se uskuteční už 7. července ve 20:00 našeho času a nabídne vůbec první ucelený pohled na pirátské dobrodružství v indickém oceánu Skull and Bones. Několikrát odložený a mnohými možná i pozapomenutý titul se bude chtít připomenout ve vší parádě – tvůrci slibují nové záběry přímo z hraní, unikátní pohled na pirátskou tematiku i rozhovory s vývojáři. Samotné prezentaci navíc bude předcházet 15minutové vysílání plné překvapení, stojí v blogovém příspěvku na webu vydavatele.

Co nového v Ubisoftu?

O dva měsíce později, konkrétně 10. září ve 21:00, přijde řada na obecnější prezentaci s názvem Ubisoft Forward, která se zaměří na blíže neupřesněné tituly napříč celým portfoliem francouzského herního podniku. S největší pravděpodobností lze očekávat zbrusu nová oznámení či informace o již představených titulech, mezi něž by mohl patřit třeba i Avatar: Frontiers of Pandora.SkateNepřehlédněte

Makáme na tom, ujišťují tvůrci ve skvělém videu z vývoje nejočekávanější skateboardové hry

Před časem Ubisoft potvrdil také speciální přenos, během nějž dle vlastních slov poodhalí budoucnost populární série Assassin’s Creed. K vysílání by mělo dojít v zatím neupřesněném zářijovém termínu, a tak bychom se vůbec nedivili alespoň částečnému provázání se zmíněnou akcí Ubisoft Forward.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku