Trilogie her s holohlavým zabijákem míří do Game Passu, poslední díl dostane obří update

hitman

Holohlavý zabiják s vytetovaným čárovým kódem na zátylku si za téměř 22 let své existence vydobyl slušné renomé. Kromě celé řady her, za nimiž stojí dánské studio IO Interactive, se Agent 47 dočkal také dvou celovečerních filmů, které ovšem kvalit herních titulů nedosáhly.

HITMAN 3 - Year 2 Reveal Stream

Po dílu s podtitulem Absolution, který mnozí považují za nejslabší díl série, si studio dalo drobnou pauzu, aby v roce 2016 představilo rebootovaný titul s prostým názvem Hitman. Minulý rok vyšel poslední titul z nové trilogie, která se jak podle hráčů, tak kritiků povedla na výbornou. Nyní si Dánové připravili pro hráče jedno malé překvapení, které potěší především majitele Xboxu a PC.

Trilogie Hitman se objeví v předplatném Game Pass

Trojice posledních titulů Hitman totiž zamíří do předplatného Game Pass a kromě toho Hitman 3 také na platformu Steam. Poslední díl rovněž obdrží aktualizaci s celou řadou novinek včetně podpory pro VR, technologií ray tracingu, XeSS a Variable Rate Shading, nových cílů, zbrusu nové mapy, módu Freelancer a mnohé další. Trilogie Hitman bude dostupná v Game Pass pro Xbox a PC už 20. ledna.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku