Domů » Bleskovky » Třetí generace sluchátek Beoplay E8 přináší lepší zvuk a menší rozměry

Třetí generace sluchátek Beoplay E8 přináší lepší zvuk a menší rozměry

Společnost Bang & Olufsen představila v pořadí již třetí generaci plně bezdrátových sluchátek Beoplay E8, která se oproti svému předchůdci odlišuje především kompaktnější konstrukcí a ještě lepším zvukovým projevem. Mezi hlavní novinky patří čistý zvuk také během telefonních hovorů, zvýšené pohodlí při nošení a delší výdrž na jedno nabití.

BO DARLING 2 3380 E8 PACKED copy

Velikost každého sluchátka byla zredukována o 17 % a váha nyní činí 5,8 gramů na jedno sluchátko. Celková výdrž nyní činní až 35 hodin na jedno nabití, samotná sluchátka se mohou pochlubit výdrží až 7 hodin. O další až nabití se postará nabíjecí pouzdro, které je vyhotoveno z kůže. Nechybí také možnost bezdrátového nabíjení. Nabití sluchátek navíc nezabere více než dvě hodiny.

E8 3gen Black Hero
Sluchátka Beoplay E8 třetí generace

Beoplay E8 třetí generace nabídnou například konektivita Bluetooth 5.1, která zajistí rychlé spárování sluchátek a bezproblémový přenos přehrávané hudby. Energetická náročnost na baterii je navíc udržována na minimu. Nechybí ani kodeky AAC a aptX, které zajistí křišťálově čistý zvuk pro uživatele s operačními systémy iOS i Android, stejně jako mobilní aplikace Beoplay App, která jim umožní nastavit zvuk pomocí ekvalizéru ToneTouch jednoduchým posunem mezi čtyřmi kategoriemi.

Beoplay E8 3rd generation - More compact. More powerful. | Bang & Olufsen

Beoplay E8 3rd Generation budou dostupné u vybraných prodejců během února 2020 za cenu 9 000 Kč.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Potlačenie hluku?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).