Domů » Bleskovky » Toto mají být britské ceny řady Galaxy S10. Připravte si balík peněz

Toto mají být britské ceny řady Galaxy S10. Připravte si balík peněz

Samsung připravuje pro počátek příštího roku nové vlajkové smartphony řady Galaxy S10. Než dorazí prémiový výroční model, dočkáme se tří různých verzí – nástupců Galaxy S9 a S9+ a také odlehčeného modelu Galaxy S10 Lite. Poslední jmenovaný má zaujmout výbavou i cenou, která údajně nepřekoná startovací cenu letošního Galaxy S9.

Od dvaceti do čtyřiceti tisíc

Na internetu se objevily údajné britské ceny všech tří modelů a jejich paměťových verzí. Pro přehlednost je dáváme do následující tabulky:

Galaxy S10 Lite Galaxy S10 Galaxy S10 Plus
128 GB £670 / 19 300 korun £800 / 23 000 korun £900  / 25 900 korun
512 GB £1,000 / 28 700 korun £1,100 / 31 600 korun
1 TB £1,400 / 40 200 korun

Přepočet na české ceny je pouze orientační, letošní Galaxy S9 ve Velké Británii startoval na 740 librách, S10 Lite tak má být o 70 liber levnější. Pokud ale má největší paměťová verze Galaxy S10 Plus stát 40 tisíc, nechceme odhadovat, na kolik přijde prémiový model s 6 fotoaparáty, keramickými zády a podporou sítí 5G.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Aleš (neregistrovaný)

  “ Pokud ale má největší paměťová verze Galaxy S10 Plus stát 40 tisíc“

  – to sice ano, ale to je 1T verze!! Pokud se kouknete na ceny normálních SSD s 1T, tak se ceny pohybují také kolem 10k pouze za disk, takže cena je si myslím OK.

  – většině lidem bude stejně stačit 128GB, což je dnes asi takový „průměr“ v hiendu a za cenu 23k resp. 26k je to si myslím v pořádku.

  • 128 GB je minimum, co by měl takový stroj mít. Takže je jen dobře, že Samsung toto dává do svých modelů. 1TB to už je docela nálož :-)

  • mddg (neregistrovaný)

   pokud se kouknu po normalnich ssd tak 1tb od samsungu stojí 4500kč a to ještě používá rychlejší paměti než co se davají do telefonu takže tak.

 2. FantomasMan

  Som bol pesimista a u Androidu obzvlášť. Prečo ? Tento rok už na cenový strop narazil aj „majster“ ceny Apple.

 3. Petr (neregistrovaný)

  Hm a tak pěkně jim to šlo bez výřezu…

 4. Marek Studnicka (neregistrovaný)

  Ano,6 fotáků je málo,dal bych jich tam rovnou 16!!!!Jako v tom konceptu od LG!!!No ne?

  • Skylark (neregistrovaný)

   Studna hlouposti se opět ozvala. Ty komentáře typu „Antone Pavloviči“ od sedláků, kteří tomu vůbec nerozumí opravdu komické.

 5. Martin (neregistrovaný)

  Z mojho pohladu najzaujimavejsia verzia by bola 256GB,pretoze 128GB je naozaj taky priemer dnesnych Hi-Endov. Zvysne dve su uz naozaj overkill.

  • Karel S. (neregistrovaný)

   pokud opět zachovají hybridní slot, pak není problém dokoupit microSDcko dle libosti :) a ta 128GB je optimal.

 6. Jakub Deneark (neregistrovaný)

  Je to zajimave Dekuji

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *