TOPlist

Toshiba představila 7″ tablet Thrive s Androidem

Pokud si říkáte, že jste, že jste už někde název Thrive slyšeli, pak vás zdání neklame; tento název již nese desetipalcový tablet od Toshiby, o kterém jsme vás informovali dříve. Japonská společnost ale nedávno představila i jeho menšího 7″ sourozence pro uživatele, kteří spíše než velkou obrazovku preferují mobilitu. Toshiba Thrive 7″, jak zní oficiální název zařízení, se pochlubí displejem o rozlišení 1280 x 800 pixelů a o ještě větší požitek z obrazu se mají postarat technologie Toshiba Adaptive Display a Resolution+, při přehrávání multimédií se bude zvuk linout ze stereo reproduktorů, k pořizování snímků je tablet vybaven 5Mpx fotoaparátem na zadní straně a 2Mpx kamerkou na straně přední, která poslouží především pro videohovory. Thrive 7 se bude prodávat s operačním systémem Android 3.2, který bude k maximálním výkonům poháněn dvoujádrovým procesorem NVIDIA Tegra 2.

Toshiba Thrive 7"

Nelze si stěžovat ani na další vybavení tabletu; chybět nebud ou konektory miniUSB a microHDMI a dále slot pro microSD karty, Bluetooth, WiFi a GPS. Toshiba Thrive 7″ se bude prodávat ve dvou konfiguracích podle velikosti vnitřního úložiště, konkrétně se dočkáme 16GB a 32GB verze. Tento tablet by se měl dostat na americký trh v prosinci letošního roku.

Toshiba Thrive 7"

Zdroj: AndroidCentral

Autor článku Ruslan Botsyurko
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Kapitoly článku