Domů » Bleskovky » Toshiba AT10LE-A: První snímky tajemného Tegra 4 tabletu s klávesnicí

Toshiba AT10LE-A: První snímky tajemného Tegra 4 tabletu s klávesnicí

V poslední době se začíná hojně spekulovat nad novým tabletem od výrobce Toshiba, který by se měl v několika nadcházejících týdnech dočkat svého oficiálního uvedení. Jeho prozatimní označení je AT10LE-A a podle dostupných informací se zřejmě bude jednat o velmi zajímavé zařízení. V zákulisí se hovoří o přítomnosti čipsetu Tegra 4 s taktem 1,8 GHz, který bezpochyby nabídne dostatek výkonu pro plynulý běh systému i náročných aplikací a her. Kromě výsledků z oblíbeného benchmarku AnTuTu, kde tablet dosáhl skóre 28058 bodů se na povrch dostaly i první fotografie, které odhalují jeho další výbavu. V té se dočkáme slotu na microSD karty, microUSB konektoru a portu HDMI.

   

O použitém displeji zatím víme pouze to, že se bude pyšnit úhlopříčkou deset palců. Jeho rozlišení a výrobní technologie však zatím zůstavá tajemstvím. Na jednom z uniklých snímků je zachyceno i originální příslušenství v podobě dokovací klávesnice, která výrazně usnadní psaní delších textů či e-mailové korespondence. Toshiba bude chtít s tímto konceptem zřejmě zaútočit na velmi oblíbené tablety z řady Transformer od společnosti Asus. Zda se jí to podaří či nikoliv je zatím předčasné soudit. Další podrobnosti o tabletu AT10LE-A zůstávají záhadou, nicméně další kousky do této skládanky na sebe jistě nenechají dlouho čekat.  

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments