Domů » Bleskovky » Tohle jste ještě neviděli: youtuber namontoval GoPro dovnitř pneumatiky

Tohle jste ještě neviděli: youtuber namontoval GoPro dovnitř pneumatiky

Přemýšleli jste někdy o tom, jak během jízdy vypadá pneumatika auta zevnitř? Youtuber z kanálu Warped Perception to díky akční kameře GoPro namontované na ráfek zjistil a naskytl se mu vskutku nevšední pohled. Vsadíme se, že takový záběr jste ještě neviděli. Za první týden od zveřejnění video nasbíralo téměř 8 milonů zobrazení.

mercedes jumpstory
Ilustrační obrázek

Pneumatika za pomalé jízdy tak trochu připomínala tepající srdce, při rychlejší jízdě se „tep“ mnohonásobně zrychlil, přičemž bušit začaly i boční stěny. Neméně zajímavé je vidět, co se stane, když po konci jízdy youtuber z pneumatiky vypustí vzduch. A co připomíná pneumatika zevnitř vám?

GoPro Inside a Car Tire (While Driving)

Martin Duchoslav

5 komentářů

  1. Marně přemýšlím jak tahle bleskovka souvisí s mobily. To už můžete rovnou psát třeba o našem cvičení z domova [odkaz], plné cvičební lekce komplet zdarma a souvislost s mobily zhruba stejná. U pneumatik se použilo GoPro u cvičebních videí zase Sony.

    • Smartmania se začala zmaěřovat i na recenzi aut a auta obecně. Nikdo o to nestál, ale když k tomu přihlédnu, k autům to patří.

    • Všiml jsem si, že sem dávají elektromobily, sice to až tak nesouvisí, ale ok to bych chápal. Souvislost pneumatiky a elektromobilu s pohledem smart technologií (tedy mobilu, ovládání přes mobil apod.) už je ale hoooodně našroubované.

    • Nejde jen o elektromobily (tedy o zaměření na „smart“ věci), ale obecné zaměření na recenzi aut (i benzín/nafta). Více zde: [odkaz]

  2. Jo, nikdo si toho nevšiml, když to je na titulce seznamu cca týden a každý to viděl :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).