TOPlist

Tohle jsou Realme Watch 2. Stejný recept s větší baterií

realme watch 2 1

Realme v našich končinách boduje především chytrými telefony, nicméně prorazit se snaží také v segmentu příslušenství. Ačkoli nás některé produkty, jako třeba bezdrátová sluchátka, vcelku mile překvapila, když došlo na chytré hodinky, zmrzl nám úsměv na rtech. Právě s chytrými hodinkami Realme Watch 2 se čínská společnost pokusí úspěšně složit reparát.

Na první pohled jsou Realme Watch 2 k nerozeznání od původního modelu. Disponují stejným 1,4″ IPS displejem s rozlišením 320 x 320 pixelů a jasem až 600 nitů, více než stovkou ciferníků (s novými „živými“ variantami), jedním tlačítkem na pravé straně, odolností proti vodě a prachu IP68 a váhou 38 gramů. Sportovce potěší přítomnost senzoru pro snímání srdečního tepu a SpO2 a také nárůst měřitelných aktivit z 14 na 90.

realme watch 2 3
Realme Watch 2

Značného vylepšení se dočkala baterie, která narostla ze 160 mAh na zajímavých 315 mAh, což je příslib pro mnohem větší výdrž. Hodinky Realme Watch 2 se objevily v Malajsii za cenu 229 malajsijských ringgitů (cca 1 200 korun). O dostupnosti v České republice prozatím nemáme žádné informace.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku