Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Tohle fanoušky nepotěší. Cyberpunk 2077 byl opět odložen

Tohle fanoušky nepotěší. Cyberpunk 2077 byl opět odložen

Studio CD Projekt Red si pro fanoušky připravilo nemilou zprávu – oznámilo, že jedna z nejočekávanějších letošních her Cyberpunk 2077 nevyjde 17. září, ale až 19. listopadu. Jde již o druhé odložení, původně mělo vysoce ambiciózní sci-fi RPG v otevřeném světě vyjít již 16. dubna.

Cyberpunk 2077

Studio uvedlo, že hra, vyvíjená nejméně od roku 2013, je k dnešnímu dni z herního a obsahového hlediska hotová, ale že její komplexnost a rozsáhlost vyžaduje čas navíc pro její doladění, vychytání velkého množství bugů a vybalancování herních mechanik.

I když druhé odložení je pro netrpělivě čekající fanoušky nepochybně zklamáním, studio slibuje, že se o hře brzy dozvědí více informací – jednak z jím pořádaného streamu nazvaného Night City Wire, který proběhne 25. června, a jednak z preview od novinářů, kteří měli možnost si hru již zahrát.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments