To je rychlost: Vodafone začíná nabízet neomezený tarif za 691 korun

Během včerejška a dneška zaznamenal Vodafone enormní zájem o avizované neomezené tarify, a to především díky  nabídce flatového tarifu Free od konkurenčního operátora O2, který byl včera představen. Na jeho webových stránkách se během uplynulých čtyřiadvaceti hodin zaregistrovalo téměř 10 000 zájemců o tuto novou nabídku. Vodafone se proto rozhodl vyjít přání zákazníků vstříc co nejdříve a začít neomezené tarify nabízet na eShopu dnes odpoledne. Na dalších prodejních místech budou k dispozici od zítřka. V květnu Vodafone na nabídku naváže představením neomezených tarifů RED.

Oba neomezené tarify budou dostupné pro všechny zákazníky – firemní i nefiremní, nové i stávající, se smlouvou a dokonce i bez smlouvy. Zákazníci si mohou zvolit variantu s dotovaným zařízením i bez něj. Zákazníci, kteří si aktivují tarif Neomezené volání v síti, budou moci využívat nejvýhodnější účtování hovorů na trhu, a sice po sekundách.

Ve srovnání s Free tarifem od O2 je nabídka od Vodafone levnější, nicméně na datech dostanete namísto 1 GB (O2) jen 600 MB. Abyste dosáhli na cenu 691 Kč/měsíc, je nutné se operátorovi upsat na 24 měsíců. Teď jsme zvědaví, jak na tuto nabídku zareaguje T-Mobile, který jako jediný zatím žádný podobný tarif nenabízí.

Neomezené volání do všech sítí

Cena s 24 měsíčním úvazkem

691 Kč

Cena bez úvazku

901 Kč

Cena s dotovaným telefonem

901 Kč

Volání do všech sítí

neomezeně

SMS do všech sítí

neomezeně

Datový tarif

600 MB


Neomezené volání v síti

Cena s 24 měsíčním úvazkem

399 Kč

Cena bez úvazku

597 Kč

Cena s dotovaným telefonem

597 Kč

Volání do sítě Vodafone

neomezeně

Volné minuty do ostatních sítí

50

Cena volání za minutu mimo síť

5,03 Kč vč. DPH

SMS do sítě Vodafone

neomezeně

SMS do ostatních sítí

1,51 Kč vč. DPH

Datový tarif

150 MB

Účtování hovorů

po sekundách

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku