Domů » Bleskovky » To je rychlost: Vodafone začíná nabízet neomezený tarif za 691 korun

To je rychlost: Vodafone začíná nabízet neomezený tarif za 691 korun

Během včerejška a dneška zaznamenal Vodafone enormní zájem o avizované neomezené tarify, a to především díky  nabídce flatového tarifu Free od konkurenčního operátora O2, který byl včera představen. Na jeho webových stránkách se během uplynulých čtyřiadvaceti hodin zaregistrovalo téměř 10 000 zájemců o tuto novou nabídku. Vodafone se proto rozhodl vyjít přání zákazníků vstříc co nejdříve a začít neomezené tarify nabízet na eShopu dnes odpoledne. Na dalších prodejních místech budou k dispozici od zítřka. V květnu Vodafone na nabídku naváže představením neomezených tarifů RED.

Oba neomezené tarify budou dostupné pro všechny zákazníky – firemní i nefiremní, nové i stávající, se smlouvou a dokonce i bez smlouvy. Zákazníci si mohou zvolit variantu s dotovaným zařízením i bez něj. Zákazníci, kteří si aktivují tarif Neomezené volání v síti, budou moci využívat nejvýhodnější účtování hovorů na trhu, a sice po sekundách.

Ve srovnání s Free tarifem od O2 je nabídka od Vodafone levnější, nicméně na datech dostanete namísto 1 GB (O2) jen 600 MB. Abyste dosáhli na cenu 691 Kč/měsíc, je nutné se operátorovi upsat na 24 měsíců. Teď jsme zvědaví, jak na tuto nabídku zareaguje T-Mobile, který jako jediný zatím žádný podobný tarif nenabízí.

Neomezené volání do všech sítí

Cena s 24 měsíčním úvazkem

691 Kč

Cena bez úvazku

901 Kč

Cena s dotovaným telefonem

901 Kč

Volání do všech sítí

neomezeně

SMS do všech sítí

neomezeně

Datový tarif

600 MB


Neomezené volání v síti

Cena s 24 měsíčním úvazkem

399 Kč

Cena bez úvazku

597 Kč

Cena s dotovaným telefonem

597 Kč

Volání do sítě Vodafone

neomezeně

Volné minuty do ostatních sítí

50

Cena volání za minutu mimo síť

5,03 Kč vč. DPH

SMS do sítě Vodafone

neomezeně

SMS do ostatních sítí

1,51 Kč vč. DPH

Datový tarif

150 MB

Účtování hovorů

po sekundách

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

41 komentářů

 1. Jan Konvalina (neregistrovaný)

  Teda dost nic moc…dražší a o 400Mb méně na datech… Nejsem zastánce ani jednoho z opů,sám jsem upsaný u T-Mobilů a byla to moje největší chyba,ale zatím O2 bez konkurence.

 2. Já (neregistrovaný)

  Pokud vidím dobře, tak je levnější VDF o 157,- a ano na datech je tam o 100Mb méně…

  • Co 749-691 = 58,-Kč/ dále -400 MB dat

  • Guillemot (neregistrovaný)

   Neber v potaz úvazek (to uvažující člověk nepodepíše), takže jsou dražší o 2kč a mají 600 MB oproti O2 s 1000MB ;)

 3. Já (neregistrovaný)

  sry já to počítal se zavazkem..:-)

 4. Jan Konvalina (neregistrovaný)

  Beru hodnotu bez závazku. upisovat se už nikdy nehodláma tam je rozdíl ve prospěch O2.. a 400Mb na datech je na české poměry moře dat.

 5. Co z neomezeným tarifem když neprovolám ani svých 100 min. Ale potřebuji

  data aspoň 3GB. Proč nenabídnou nějaký slušný balík dat a pár minut kolem 300-400kč. 150MB v dnešní době je k smíchu.

  • Mirda (neregistrovaný)

   Např. čd tarif u vodafone nabízí 70 min volání za 89 kč a 3gb dat tuším 390 kč…. sice je to 500 kč ale není to od tvé poptávky daleko…

  • Já to mám tak, že mám u tmobilu předplacenku, volání za 2,50kč a data mám 3Gb za 250kč.

  • Hologos (neregistrovaný)

   Tak si zavolej na retenci, já zavolal a bez nějakých problémů mám 4GB za 200 Kč. A to jsem měl paušál jen za 505 Kč předtím, takže jsem jim měsíčně neplatil žádné tisíce, že by si mě chtěli za každou cenu nechat.

 6. Jan Konvalina (neregistrovaný)

  Mě se velmi líbil starý systém vodafone kdy si člověk mohl sestavit tarif. Minut a SMS kolik chtěl a net k tomu. Ceny byli samozřejmě šílený,ale kdybych si mohl nastavit 50 minut 50 SMS a 3GB net za 500 měsíčně tak jsem maximálně spokojen

  • borix (neregistrovaný)

   V tom je ale podstata těchto tarifů. Na první pohled vypadají výhodně a narvou tam free toho, co spousta lidí po nějaké době nebude přehnaně využívat. Prostě si zvyknete, že můžete volat kolik chcete (např. do sítě) a nebudete mít tendenci volat pořád (to vám vydrží tak první 2 měsíce). To, co opravdu potřebujete si budete muset doplatit. Ono je to nakonec v průměru nevyjde hůř než dosavadní tarify. Pokud budete mít některý tenhle tarif tak půl roku, zkuste si pak udělat podle provolaných minut za měsíc přepočet, na kolik vás jedna minuta vyšla.

  • U Vodafonu není problém 60 minut + 50 SMS za 89kč a k tomu 3GB za 397kč. Celkem tedy 486kč;-) Jediné co pro to musíš udělat, je koupit si in-kartu českých drah za 150kč.

   [odkaz]

 7. Honza (neregistrovaný)

  901Kč/600MB vs 899Kč/1GB? WTF? Tak to se VF nepovedlo, snad předvede něco lepšího v dolním spektru tarifů, které teprve představí.

  • borix (neregistrovaný)

   Bude to jako vždy jen kopie těch konkurenčních mínus pár kaček. Tak aby mohli tvrdit, že jsou nejlevnější (samozřejmě bez zmínky, že to platí pouze s dvouletým úpisem) a nepůjdou o moc níž, aby na to nemusela konkurence reagovat.

  • borix (neregistrovaný)

   Jinak ale dobrej trýček od O2. Takhle si houfově zafixovat tolik zákazníků a až euforie pomine a po několikaměsíčním používání zákazníkům dojde, že to zase tak výhodné není, už nezbude, než si dva roky počkat. Takže nejbližší reálné zlevnění může nastat cca za dva roky od této doby. Přijde mi, jako by dopředu věděli o nějaké nastávající regulaci ze strany státu nebo EU a snaží se co nejrychleji zafixovat co nejvíce zákazníků.

 8. M4Touch (neregistrovaný)

  Kde je ta revoluce? Platit operátorům 900 Kč měsíčně nehodlám (uvazovat na dva roky se může jen blázen, za rok tu může být čtvrtý operátor), stačil by mě tarif, kde bude tak 100 min, neomezené SMS (nevím kdo za tento přežitek ještě může účtovat 1,5 Kč) a tak 300 MB dat.

  • Honza (neregistrovaný)

   +1

  • Pokud by Vám stačil takhle malý jak hovorový tak datový tarif, tak nevyužíváte ani z 1% smartphone, nebo ho máte jen na hry?

   Já za den provolám tak 45-60min, SMS nepíšu vůbec, emailů tak 20-30, zbytek WhatsApp.. Ale datový tarif mám naštěstí neomezený, po většinu času telefon nepřipojuji ani k wifi stačí 1MBit od O2..

  • M4Touch (neregistrovaný)

   Nevím jak souvisí hovory s využíváním smartphonu, ale prostě moc nevolám. 300 MB mi stačí, wifi je na každém rohu, většinou je rychlejší a méně žere baterku.

  • „Wifi je na kazdem rohu“ – nejvtipnejsi hlaska za den :-D

  • „wifi je na každém rohu“ LOL

   „méně žere baterku.“ druhe LOL.

   Cim nas pobavite dal?

  • M4Touch (neregistrovaný)

   Dobře, s tím rohem jsem to asi přehnal, ale tam kde se já pohybuji tam o wifi není nouze (pokrytí po celé univerzitě, obchodní centra, restaurace, kavárny), takže mobilní data vlastně využiji jen v „terénu“ nebo v autě (navigace,..). Navíc data často vypínám úplně, protože je to pěkný žrout baterie. A wifi mi žere méně baterie než 3G, to jsem myslel, že je známý fakt nebo to že by to byla jen vlastnost HTC se „skvělou“ nadstavbou Sense?

  • Rezza (neregistrovaný)

   Ze wifi zere min pravda, ale proste me nebavi se na kazdem rohu pripojovat k wifine, ptat se na hesla, kdyz nekam dojdu atd.

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Opravdu s tou Wifi na každém rohu vtip měsíce.

   Můžu Vám zaručit, že sou oblasti kde wifi neseženete žádnou, natož zaheslovanou a naši operátoři tam mají stále GPRS. Ano ani EDGE a to nemluvím o nějakých oblastech v horách ale Středních Čechách.

  • Martin P: v tom mozem len suhlasit-mam podobne skusenosti z Ciech a Slovenska. A este na dalsiu zaujimavost som prisiel-v takom Nemecku najst free wi-fi je skoro Mission Impossible :) nenasiel som ju castokrat ani v hoteloch a to nehovorim o restauraciach ci obchodakoch. jedine tamojsi T-mobile ma wi-fi hotspoty, ale len pre svojich klientov…

  • M4Touch (neregistrovaný)

   Dobře, ale já prostě nehodlám platit našim operátorům za datové balíčky, které vychází cenově 1 Kč/ 1 MB a podobně, to je v roce 2013 absurdní. Jestli přijde 4. operátor, tak k němu přejdu už jen z principu a nebudou mě zajímat hlášky typu T-Mobilu, že už zlevnění chystají delší dobu.

  • Martin P. (neregistrovaný)

   to M4Touch:

   Nemějte naděje PPF který se přihlásil do konkurzu o čtvrtého operátora se vyjádřil, že lowcost operátor nebude. Stejně tak ještě i jiní ty to řekli rovnou že je zajímají malý a střední podnikatelé.

   O zákazníky který pošilhávají po Blesk-mobil se nikdo prát nebude. Od toho tu asi budou virtuálové a tam solidní data nečekejte. Průmerný „homo-lidlus“ nebo „homo-duchodcus“ data nepotřebuje.

   Jinak mě vychází 1MB na 0,14Kč s DPH.

 9. Oli (neregistrovaný)

  Ty datové tarify jsou pořád naprostý výsměch.

 10. pnalim (neregistrovaný)

  hmmm… tak to nevím. Mám teď od vodafonu 125min, 100sms a 1,2GB za 460,-Kč. Neomezené volání i sms by se mi hodně líbilo klidně i na úkor FUP ale 700 kaček už se mi dávat nechce

  • Můžu se zeptat kde jste k takovému tarifu přišel?

  • pnalim (neregistrovaný)

   No jasne. Pred nedavnem me navstivil chlapek od O2 s docela slusnou nabidkou tak jsem se rozhodl ze po 9 letech vodafone opustim a necham si prenest cislo. Podepsal jsem smlouvu no a kdyz vodafone obdrzel od O2 pozadavek na prenos cisla, tak se mi od nich z retencniho oddeleni ozvala takova mila pani a hned sel balicek jinak poskladat :) no takze jsem u nich nakonec zustal s temito podminkami.

  • Zvýhodněné tarify

   Nemáte aktivní žádný Zvýhodněný tarif

   0 Kč měsíčně

   Zapnout

   Volání

   50 volných minut

   242 Kč měsíčně Nastavení

   se slevou 20% (sleva je platná do 05.03.2015) po slevě 20 %

   Zvýhodněné volání ve skupině – Kamarádi a Vlastní síť

   Žádný kamarád v naší síti

   0 Kč měsíčně Zapnout

   Vlastní síť/VPN (0)

   0 Kč měsíčně

   Nastavení

   SMS služby

   50 SMS

   48,40 Kč měsíčně Nastavení

   se slevou 20% (sleva je platná do 05.03.2015) po slevě 20 %

   Internet

   Připojení pro notebook – SUPER 4096 MB

   268,22 Kč měsíčně Nastavení

   se slevou 50% (sleva je platná do 15.04.2015) po slevě 50 %

   Další služby, které využíváte

   Informační SMS o dění na číslech pod účtem

   0 Kč měsíčně Nastavení

   BlackBerry Internetová verze

   0 Kč měsíčně Nastavení

   Blokování plateb třetím stranám – m-peněženka

   0 Kč měsíčně Nastavení

   Roaming

   0 Kč měsíčně Nastavení

   MMS

   0 Kč měsíčně Nastavení

   SMS E-mail

   0 Kč měsíčně Nastavení

   Zmeškaná volání

   0 Kč měsíčně Nastavení

   Kontrola nákladů v roamingu

   0 Kč měsíčně Nastavení

   Pravidelné SMS – Chytrý přehled pro plátce

   0 Kč měsíčně Nastavení

   SMS o aktuálním stavu volání

   0 Kč měsíčně Nastavení

   SMS o přijaté platbě

   0 Kč měsíčně Informace

   SMS o posledním Vyúčtování

   0 Kč měsíčně Informace

   Pravidelné SMS o Vyúčtovaní

   0 Kč měsíčně Nastavení

   Typ Vyúčtování

   0 Kč měsíčně Nastavení

   Způsob vrácení Volací jistiny

   0 Kč měsíčně Nastavení

   Součet pravidelných plateb za balíčky a služby

   Měsíční poplatky: 558,62 Kč

   Měsíční slevy: 0 Kč

   Celkem: 558,62 Kč

 11. Dr. foot (neregistrovaný)

  Blbost!!! Neomezene volaní CR a zahranicí, SMS a 10 GB LTE za 700KC to si predstavuju stale je to na prda. CR je porad v dobe kamenne!!! zoufalci za X let ani nevedi co zakaznici chteji a cim se da vydelat cash :)

  Jedna takova limitovana tydení nabidka s SGS4 za 50% a je vyhrano klidne s uvazkem na 4roky to buz muze byt jedno nic lepsiho nebude. Lidi se pohrnou.

 12. Hot chick (neregistrovaný)

  datovým balíčkem můžete i volat a psát, pokud mate Smartphone. VF s jeho FUPem bych poslala do pr.ele 600MB lol ponižujicí. Zatím vede O2, ale stále málo dat nic extra!

  600MB xD to mě dostalo já si nehci každý týden nebo 3 den kupovat FUP a na konec za to platit 4500 měsíčně. to je urážka

  • xxx (neregistrovaný)

   Zkuste si trochu zkrotit telefon. Já jsem aplikacím, co to nutně nepotřebují, zakázal přístup na net, aktualizace stahuji na wifi a na brouzdání přes mobilní internet používám Operu Mini (pro automatizaci na Androidu doporučím Browser Guru). A přes 150 MB se nedostanu :)

  • Martin P (neregistrovaný)

   Tak zajisté sou občasní uživatelé Internetu a pak ti co žijí v současnosti.

   Současný mix obsahu internetu opravdu těch 600MB brzo probendí. Měse zdá než se uskromňovat jednoduší řešení od nich takový datový tarif nebrat.

   Zjistěte si kolik udělá MB klienti FB a G+ za měsíc, těch vašich 150MB nestačilo lidem už před lety.

 13. Mirto (neregistrovaný)

  Souhlasím prioritou jsou data!!! strčte si SMS i volaní do za.ku!!! jen škoda že spousta lidi ani neví , že díky internetu si můžou volat zdarma a ne jen to.

 14. Martin P (neregistrovaný)

  Takže pokud mi jde o smartphon a Internet, když mám Vodafonu omezený tarif Nabito 350 a „omezené“ připojení Připojení na stálo. Jsem jsem za menší peníze miň omezený, než s jejich „neomezeným“ tarifem.

  Slevu nechci zadarmo! :-P

 15. Sladislav (neregistrovaný)

  Trochu mne irituje jak vsechny weby prebiraji nazev „neomezeny tarif“. Mozna by si vsichni doticni meli kouknout, co to slovo doopravdy vyjadruje a nepouzivat tyhle PR zvasty. Ani jeden z soucasne nabizenych tarifu neni neomezeny.

 16. simca (neregistrovaný)

  Neomezený tarif VODAFONE za 536,- Kč včetně DPH … bez závazku

  536,-Kč vč. DPH

  Neomezené volání do všech sítí, neomezené sms do všech sítí, 1,5 GB internet.

  Podmínky a postup:

  ! Sim karta dodána do 7 pracovních dní – po zaslání kontaktní adresy zákazníka + počet požadovaných sim karet, formou dosílky

  ! Vratná jistina ve výši 1.000,-Kč. Jistinu + sim kartu zasíláme poštou a nebo doručíme službou ,,kurýr,,

  ! Vyúčtování formou e-mailu je zdarma

  !Volací jistina se vrací při ukončení poskytovaných služeb – nejdříve však po 22měsích

  !Přenos čísla od O2, T-mobile, nebo nové telefonní číslo

  !Objednávky 24h, 7 dní v týdnu na e-mailu:

  [odkaz] nebo tel. 778 007 135

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).