Domů » Bleskovky » Tiskárna Polariod a reproduktor Alexa: takto budou vypadat nové Moto Mods

Tiskárna Polariod a reproduktor Alexa: takto budou vypadat nové Moto Mods

Zásoba modulárního příslušenství Moto Mods k vlajkový smartphonům Lenovo Moto se brzy rozšíří o nové přírůstky – tiskárnu instantních fotografií Polaroid a přídavný reproduktor poháněný asistentkou Amazon Alexa. Jak budou tyto módy vypadat, nyní prozradil @evleaks.

Zatímco přídavný reproduktor bude fungovat podobně jako již prodávané reproduktory JBL, mobilní tiskárna je ve světě Moto Mods novinkou. Do poměrně tlustého krytu bude možné vkládat instantní filmy, shora pak po pořízení fotografie vyjede hotový snímek. Pořizování fotek bude probíhat skrze výřez fotoaparátem telefonu, kryt bude obsahovat hardwarovou spoušť. Prodej obou modů se má rozběhnout v následujících týdnech, ceny jsou zatím neznámé.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).