Domů » Bleskovky » Tinder dostane nouzové tlačítko. Pomůže v případě nepovedeného rande

Tinder dostane nouzové tlačítko. Pomůže v případě nepovedeného rande

Populární seznamovací aplikace Tinder, respektive jeho mateřská společnost Match Group, podle informací deníku The Wall Street Journal pracuje na funkci nouzového tlačítka, kterým by uživatelé mohli snadno zalarmovat policii v případě, že se na rande budou cítit v ohrožení. Uživatelům v USA by se měla dostat na konci ledna.

Tinderpanicbutton

Match Group prý na funkci pracuje s tvůrci oceňované aplikace Noonlight, která sleduje polohu uživatelů a uvědomuje úřady v případě bezpečnostních obav. Kromě Tinderu by nouzové tlačítko mělo – v následujících měsících – přibýt do dalších seznamovacích aplikací společnosti (mimo Tinder provozuje například aplikace Match.com, Hinge nebo OkCupid).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
bkf1
Uživatel
bkf1

„POLICIE: Tak proč jste to tlačítko mačkala?; ONA: To byla přece krajně nouzová situace, nechtěl za mě zaplatit… a příští týden ho za to poženu k soudu, mám z toho trauma…“ :D

mmmatav
Anonym
mmmatav

vypadá to, že si v budoucnu bez smartphonu lidstvo ani neutře zadek..