Domů » Bleskovky » The Last of Us: Part II už nenajdete ani na PlayStation Store. Sony vrací peníze

The Last of Us: Part II už nenajdete ani na PlayStation Store. Sony vrací peníze

V souvislosti s šířením nového koronaviru se společnost Sony před několika dny rozhodla odložit vydání dvou očekávaných exkluzivních her na neurčito. Jedná se o tituly The Last of Us Part II a Iron Man VR. Důvodem jsou především potíže s distribucí krabicových verzí her.

The Last of Us 21
Zdroj obrázku: Sony Interactive Entertainment

Oba tituly zmizely také z nabídky PlayStation Store, takže se zklamaní fanoušci, kteří si předobjednali digitální verzi, začali ptát, zda budou mít nárok na vrácení peněz. A společnost Sony skutečně k plošnému vrácení peněz přistoupila. Na oficiální stránce podpory se píše, že refundace se automaticky vztahuje na všechny digitální předobjednávky. Zákazníkům by měl v nejbližší době dorazit potvrzovací e-mail.

Nová data vydání zatím stanovena nebyla a patrně je nezná ani vedení Sony. O vývoji situace vás budeme informovat.

The Last of Us Part II – Release Date Reveal Trailer | PS4

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).