Domů » Bleskovky » Tetrun: 3D skákačka s prvky parkouru a originálním ovládáním (právě vyšlo)

Tetrun: 3D skákačka s prvky parkouru a originálním ovládáním (právě vyšlo)

Malé pražské herní studio Cableek Games sestávající se z pouhých dvou vývojářů dnes představilo nový a celkem našlapaný titul, kterým je zajímavá 3D skákačka Tetrun: Parkour Mania využívající různé prvky z parkouru, freerunu a tetrisu. Vaším úkolem je překonávat neustále padající bloky, z nichž se postupně vytváří vyšší a vyšší věž. Těchto věží je ve hře několik, přičemž každá z nich má svůj unikátní styl a tedy i herní prvky.

Zmiňované bloky budete moci překonávat pomocí nejrůznějších triků a pohybů, které se vaše postava bude učit s tím, jak budete postupovat hrou. Zajímavý je ovládací systém, kterým tyto triky vyvoláváte. Ve spodní části displeje na virtuálním ovladači zvaném „gesturator“ budete prstem kreslit určitá gesta, která mohou kombinovat i více pohybů či triků najednou.

Učení se nových schopností není jediným RPG prvkem, který tato hra nabízí. Nechybí také možnost přizpůsobovat si postavu pomocí různých kusů oblečení či změnou účesu.

Protože hra nemá žádný konec, vaším cílem bude hlavně zdokonalovat své skóre, odemykat nové schopnosti a plnit stovky speciálních úkolů. Samozřejmostí je také možnost propojení s Facebookem, což vám umožní své úspěchy porovnávat s přáteli.

Tetrun: Parkour Mania
Tetrun: Parkour Mania
Cena: zdarma
Tetrun Parkour Simulator
Tetrun Parkour Simulator

Hra je dostupná zdarma a k dispozici je pro Android a iOS. Nechybí ani nákupy v aplikaci, za které můžete získat speciální gesta pro ovládání postavy či herní měnu, kterou proměníte za různé předměty; nemusíte se ale obávat, hraní si dosyte užijete i bez nutnosti dalších nákupů.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Jeden komentář

  1. Vzpomnel jsem si na stary dobry Nebulus, co jsem paril na c64. :D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *