Domů » Bleskovky » Tetrun: 3D skákačka s prvky parkouru a originálním ovládáním (právě vyšlo)

Tetrun: 3D skákačka s prvky parkouru a originálním ovládáním (právě vyšlo)

Malé pražské herní studio Cableek Games sestávající se z pouhých dvou vývojářů dnes představilo nový a celkem našlapaný titul, kterým je zajímavá 3D skákačka Tetrun: Parkour Mania využívající různé prvky z parkouru, freerunu a tetrisu. Vaším úkolem je překonávat neustále padající bloky, z nichž se postupně vytváří vyšší a vyšší věž. Těchto věží je ve hře několik, přičemž každá z nich má svůj unikátní styl a tedy i herní prvky.

Tetrun: Parkour Mania - App Store promo video 2018

Zmiňované bloky budete moci překonávat pomocí nejrůznějších triků a pohybů, které se vaše postava bude učit s tím, jak budete postupovat hrou. Zajímavý je ovládací systém, kterým tyto triky vyvoláváte. Ve spodní části displeje na virtuálním ovladači zvaném „gesturator“ budete prstem kreslit určitá gesta, která mohou kombinovat i více pohybů či triků najednou.

TETRUN - Official Trailer
facebook.com/TetrunGame/ - Cableek Games fb: https://www.facebook.com/CableekGames/ - Web Tetrun: http://www.tetrun.com - Web Cablek Games: http://www.cableekgames.com Music: Laszlo - Fall To Light [NCS Release] Follow Laszlo: https://www.facebook.com/LaszloEDMOff... http://soundcloud.com/laszlomusic http://twitter.com/laszloedm http://www.youtube.com/user/laszloedm Link to the video of the track used on NCS YouTube: https://youtu.be/Lq2UrnDsI_s">

Učení se nových schopností není jediným RPG prvkem, který tato hra nabízí. Nechybí také možnost přizpůsobovat si postavu pomocí různých kusů oblečení či změnou účesu.

Protože hra nemá žádný konec, vaším cílem bude hlavně zdokonalovat své skóre, odemykat nové schopnosti a plnit stovky speciálních úkolů. Samozřejmostí je také možnost propojení s Facebookem, což vám umožní své úspěchy porovnávat s přáteli.

Tetrun: Parkour Mania
Tetrun: Parkour Mania
Cena: zdarma

Hra je dostupná zdarma a k dispozici je pro Android a iOS. Nechybí ani nákupy v aplikaci, za které můžete získat speciální gesta pro ovládání postavy či herní měnu, kterou proměníte za různé předměty; nemusíte se ale obávat, hraní si dosyte užijete i bez nutnosti dalších nákupů.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Diskuze k článku

  1. Vzpomnel jsem si na stary dobry Nebulus, co jsem paril na c64. :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).