Domů » Bleskovky » Testujeme HTC Desire C: Prcek s NFC a Androidem 4.0 (videopohled)

Testujeme HTC Desire C: Prcek s NFC a Androidem 4.0 (videopohled)

V redakci testujeme jeden z nejmenších telefonů s operačním systémem Android 4.0, model HTC Desire C ve verzi s NFC. Před vydáním plnohodnotné recenze jsme pro vás připravili videopohled, ve kterém vám telefon představíme a nahlédneme i do samotného operačního systému.

- - -

- - -

Jedním z největších konkurentů pro Desire C (60,6 x 107,2 x 11,95 mm, 98 gramů) je Sony Ericsson Xperia Mini (52 x 88 x 16 mm, 94 gramů, zobrazit kompletní parametry), který se už prodává několik měsíců a právě v těchto dnech by měl také dostávat update na Ice Cream Sandwich. Desire C v základní verzi dorazí na český trh v následujících týdnech, verze s NFC pak v průběhu podzimu (termín se může změnit).

Pokud máte k telefonu nějaké dotazy, využijte prostoru v komentářích. Bude-li v našich silách, pokusíme se vám na ně odpovědět v chystané recenzi.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments